Klocki Lego Ferrari Daytona SP3 42143
Wideo 23Zdjęcia 9 |
Lego Ferrari Daytona SP3 42143 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Ferrari Daytona SP3 42143
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Technic Ferrari Daytona SP3 3778 elementów (42143)Witamy na podróży twojego życia. Nadszedł czas, aby złożyć Ferrari Daytona SP3 — czwarty model z serii LEGO Technic Ultimate... więcejCar Concept. Złożenie tego zaawansowanego modelu dla dorosłych z 3778 elementów i odtworzenie szczegółów Ferrari Daytona SP3 zajmie wiele godzin! Gotowy model w skali 1:8 jest godny tego, aby zająć centralne miejsce w Twoim domu, pokazując Twoją pasję do Ferrari i supersamochodów Rozetka.plZłóż skargę | 1 425 zł |
LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3Oto samochód Twoich marze?! Zbuduj Ferrari Daytona SP3 czwarty model w serii LEGO® Technic Ultimate Car Concept. 3778 eleme... więcejntów oznacza, ?e ten zaawansowany projekt konstrukcyjny dla doros?ych zajmie Ci? na d?ugie godziny. Gdy zbudujesz ju? wszystkie detale Ferrari Daytona SP3 w skali 1:8, model b?dzie ozdob? Twojej kolekcji i symbolem Twojej pasji do Ferrari i supersamochodów Proshop.plZłóż skargę | 1 444 zł |
LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3KLOCKI LEGO TECHNIC FERRARI DAYTONA SP3 42143 SKALA 1:8 NOWE 3778 ELEMENTÓW LEGO 42143 Technic... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 425 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Technic Ferrari Daytona SP3 42143 DZI-ZKLO-LGO-0Klocki LEGO 42143 Ferrari Daytona SP3 W serii LEGO Technic Ultimate Car Concept przedstawiamy imponujący model dla dorosłych... więcejfanów Ferrari. Wejdź w strefę totalnego relaksu i skupienia, odtwarzając z klocków wygląd samochodu Ferrari Daytona SP3 w klasycznym czerwonym kolorze z chromowanymi felgami. Na koniec ustaw ten model w skali 1:8 na półce, by podziwiać jego zakrzywione linie i kultowy wygląd tylnej części nadwozia. Techniczna precyzja Model stanowi replikę prawdziwego Ferrari i ma ogromną liczbę funkcji: układ kierowniczy, 8-biegową sekwencyjną skrzynię z manetką zmiany biegów oraz silnik V12 z ruchomymi tłokami. Ten kolekcjonerski model Ferrari ma otwierane drzwi motylkowe — tak jak jego pierwowzór. Maskę również można otworzyć, by sprawdzić w środku unikalny numer seryjny odblokowujący specjalne materiały online. Przejedź się malowniczą trasą Seria LEGO Technic Ultimate Car Concept to kolekcja stworzona specjalnie dla dorosłych fanów. Zaawansowane modele wzorowane na najbardziej wyjątkowych samochodach świata to niezapomniany prezent dla każdego wielbiciela aut. Supersamochód zbudowany dla dorosłych — zbuduj z klocków wszystkie detale modelu konstrukcyjnego dla dorosłych LEGO Technic Ferrari Daytona SP3 (42143) Zaprojektowany we współpracy z Ferrari — funkcje modelu obejmują układ kierowniczy, silnik V12, 8-biegową sekwencyjną skrzynię z manetką zmiany biegów, otwierane drzwi motylkowe, zdejmowany dach i amortyzatory Prezent dla wielbicieli aut Ferrari — model supersamochodu do złożenia z klocków przeznaczony dla dorosłych budowniczych LEGO i wielbicieli Ferrari to misterne zadanie konstrukcyjne, którego efektem jest zachwycająca dekoracja Doskonała ozdoba — w komplecie nadrukowana podstawka do ekspozycji z unikalnym numerem seryjnym, który odblokowuje specjalne nagrody i materiały onlineDoskonała ozdoba — w komplecie nadrukowana podstawka do ekspozycji z unikalnym numerem seryjnym, który odblokowuje specjalne nagrody i materiały online Radość z rozpakowywania — model znajduje się w wyjątkowym opakowaniu, a w komplecie jest też broszura w formie albumu z informacjami o współpracy projektantów LEGO i Ferrari Wymiary — ten kolekcjonerski model supersamochodu ma ok. 14 cm wysokości, 59 cm długości i 25 cm szerokości Możesz jechać, gdzie chcesz — modele LEGO Technic to zaawansowane projekty konstrukcyjne, a wiele z nich jest przeznaczonych specjalnie dla dorosłych budowniczych Jakość przede wszystkim — elementy LEGO Technic spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite, pasują do siebie i można je z łatwością połączyć oraz rozdzielić Gwarancja bezpieczeństwa — elementy LEGO Technic są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa Komputronik.plZłóż skargę | 1 589 zł |
LEGO 42143 Technic Ferrari Daytona SP3W serii LEGO® Technic Ultimate Car Concept przedstawiamy imponujący model dla dorosłych fanów Ferrari. Wejdź w strefę totalne... więcejgo relaksu i skupienia, odtwarzając z klocków wygląd samochodu Ferrari Daytona SP3 w klasycznym czerwonym kolorze z chromowanymi felgami. Na koniec ustaw ten model w skali 1:8 na półce, by podziwiać jego zakrzywione linie i kultowy wygląd tylnej części nadwozia. Electro.plZłóż skargę | 1 750 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego TechnicPorównaj w tabeli →
od 285 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1466 szt., ruchome części
od 1 399 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 3778 szt., ruchome części
od 688 zł
wiek 11+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 2573 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 219 szt., ruchome części
od 970 zł
wiek 18+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 3696 szt., ruchome części
od 192 zł
wiek 9+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 665 szt., ruchome części
od 749 zł
wiek 9+, dla chłopców, budownictwo, elementów 592 szt., modeli 2, ruchome części
od 729 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1642 szt., ruchome części
od 111 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 503 szt., ruchome części
od 600 zł
wiek 11+, unisex, transport lądowy, elementów 1492 szt., ruchome części
od 65 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 390 szt., ruchome części
od 94 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 240 szt., inercyjne
od 263 zł
wiek 10+, unisex, elementów 526 szt., ruchome części
od 320 zł
wiek 10+, unisex, kosmos, elementów 1132 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 244 szt., modeli 2, inercyjne
od 524 zł
wiek 11+, unisex, kosmos, elementów 1599 szt., ruchome części
od 165 zł
wiek 10+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 646 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 177 szt., modeli 2, ruchome części
od 164 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 905 szt., ruchome części
Wideo recenzje
Lego Technic 42143 Ferrari Daytona: Unboxing i Pierwsze Wrażenia
26 czerwca 20222 912 przegląd
LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3
24 maja 2022637 przegląd
Live Build LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3
27 czerwca 20221 302 przegląd
CZERWONE i SZYBKIE FERRARI DAYTONA SP3 / RECENZJA
19 września 20239 698 przegląd
Live Build LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3 Część 2
28 czerwca 2022536 przegląd
Live Build LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3 Część 3
30 czerwca 2022652 przegląd
Unboxing the Most Luxurious LEGO Set Ever Made | 42143 Ferrari Daytona SP3
11 czerwca 20226 722 przegląd
LEGO Ferrari Daytona SP3 Technic Set | Build, Review, and Fun Facts
9 lipca 20222 001 przegląd
LEGO Technic Ferrari Daytona SP3 Officially Revealed
24 maja 2022482 przegląd
Building the Lego Technic Ferrari Daytona SP3 (42143) Box 1 - Gearbox, Engine and Suspension
31 lipca 2022334 przegląd
I Made Ferrari Daytona SP3 Promotion Video with LEGO 42143
11 czerwca 2022967 przegląd
Изучаем Lego Technic 42143 Ferrari Daytona SP3
26 maja 2022225 przegląd
NEW LEAK LEGO Technic Ferrari Daytona SP3 2022 Summer Set Revealed (42143)
24 maja 2022180 przegląd
Building a motorized masterpiece: LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3 with Motors
19 czerwca 202242 380 przegląd
LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3: New Mould Parts Summary
27 maja 2022534 przegląd
Lightailing Light Kit For Lego Ferrari Daytona SP3 42143
1 lipca 20224 531 przegląd
LED Light Kit for Ferrari Daytona SP3 #42143 (Ver 2)
10 czerwca 20221 023 przegląd
Why Ferrari Forced LEGO to Use 2 different Moulds For Rims in Ferrari Daytona SP3 Set 42143?
1 czerwca 20221 051 przegląd
LEGO Ferrari Daytona SP3 42143 Light Kit (Classic / Classic Remote Version)
10 czerwca 20224 203 przegląd
LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3 All instructions errors and fixes (RacingBrick Fixes)
6 czerwca 202211 319 przegląd
LEGO Technic 42143, Ferrari Daytona SP3 - building instructions
2 czerwca 20222 996 przegląd
LEGO Instructions | Technic | 42143 | Ferrari Daytona SP3 (Book 1)
1 czerwca 20222 923 przegląd
Miniature car collection - Lego Technic 42143 - Ferrari Daytona SP3 (1:8)
10 czerwca 2022563 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 700 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 3745 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 1 699 zł
wiek 16+, unisex, rozrywka, elementów 4124 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 1 155 zł
wiek 16+, unisex, budynki, elementów 4002 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 1 664 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3662 szt., silnik, efekty dźwiękowe
od 199 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 48 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 111 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 503 szt., ruchome części
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 1 072 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 6167 szt., bohaterów 15 szt.