Klocki Lego Liebherr Crawler Crane LR 13000 42146
Wideo 11Zdjęcia 8 |
Lego Liebherr Crawler Crane LR 13000 42146 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Liebherr Crawler Crane LR 13000 42146
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków Lego Technic Żuraw gąsienicowy Liebherr LR 13000 2883 częścOto wielkość. Oto potęga. Oto Twoje kolejne wyzwanie konstrukcyjne! Ten model LEGO Technic Żuraw gąsienicowy Liebherr LR 1300... więcej0 (42146) dla dorosłych ma 99 cm wysokości i jest jednym z największych modeli w ofercie LEGO Technic (stan na sierpień 2023 r.). Jest pełen szczegółów i realistycznie się porusza, stanowiąc imponujący hołd dla jednego z najpotężniejszy Rozetka.plZłóż skargę | 2 235 zł |
LEGO Technic 42146 ?uraw g?sienicowy Liebherr LR 13000Przygotuj si? na budowanie jedynej w swoim rodzaju maszyny budowlanej! Ta imponuj?ca wersja jednego z najpot??niejszy Proshop.plZłóż skargę | 2 239 zł |
LEGO Technic 42146 Żuraw gąsienicowy Liebherr LR 13000Klocki Technic 42146 Żuraw gąsienicowy Liebherr LR 13000 Klocki Technic 42146 Żuraw gąsienicowy... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 089 zł |
Klocki LEGO Technic Żuraw gąsienicowy Liebherr LR 13000 42146LEGO® Technic Żuraw gąsienicowy Liebherr LR 13000 42146Oto wielkość. Oto potęga. Oto Twoje kolejne wyzwanie konstrukcyjne! Te... więcejn model LEGO® Technic Żuraw gąsienicowy Liebherr LR 13000 (42146) dla dorosłych ma 99 cm wysokości i jest jednym z największych modeli w ofercie LEGO Technic (stan na sierpień 2023 r.). Jest pełen szczegółów i realistycznie się porusza, stanowiąc imponujący hołd dla jednego z najpotężniejszy Maxelektro.plZłóż skargę | 3 385 zł |
Lego LEGO Technic Żuraw gąsienicowy Liebherr LR 13000 42146Wyzwanie, dzięki któremu sięgniesz wyżyn Oto wielkość. Oto potęga. Oto Twoje kolejne wyzwanie konstrukcyjne! Ten model LEGO®... więcejTechnic Żuraw gąsienicowy Liebherr LR 13000 (42146) dla dorosłych ma 99 cm wysokości i jest jednym z największych modeli w ofercie LEGO Technic (stan na sierpień 2023 r.).... Bee.plZłóż skargę | 2 768 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego TechnicPorównaj w tabeli →
od 285 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1466 szt., ruchome części
od 1 399 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 3778 szt., ruchome części
od 688 zł
wiek 11+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 2573 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 219 szt., ruchome części
od 970 zł
wiek 18+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 3696 szt., ruchome części
od 192 zł
wiek 9+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 665 szt., ruchome części
od 729 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1642 szt., ruchome części
od 1 000 zł
wiek 9+, dla chłopców, budownictwo, elementów 592 szt., modeli 2, ruchome części
od 105 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 503 szt., ruchome części
od 92 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 240 szt., inercyjne
od 565 zł
wiek 11+, unisex, transport lądowy, elementów 1492 szt., ruchome części
od 320 zł
wiek 10+, unisex, kosmos, elementów 1132 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 244 szt., modeli 2, inercyjne
od 258 zł
wiek 10+, unisex, elementów 526 szt., ruchome części
od 65 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 390 szt., ruchome części
od 524 zł
wiek 11+, unisex, kosmos, elementów 1599 szt., ruchome części
od 165 zł
wiek 10+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 646 szt., ruchome części
od 169 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 905 szt., ruchome części
od 170 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 452 szt., ruchome części
Wideo recenzje
Lego Technic 42146 Liebherr LR 13000 Recenzja
2 sierpnia 202321 233 przegląd
LEGO 42146: Liebherr Crawler Crane LR 13000 - HANDS-ON REVIEW
25 lipca 202373 055 przegląd
Why is this $700? LEGO Technic Liebherr Crawler Crane LR 13000 REVIEW (42146)
29 sierpnia 202313 550 przegląd
LEGO Technic Liebherr Crawler Crane LR 13000 official reveal! 2x hubs, 6x motors, almost 100cm high!
2 lipca 202345 270 przegląd
The most expensive LEGO Technic set is available for preorder - 42146 Liebherr LR 13000 preview
3 lipca 2023109 116 przegląd
LEGO Technic Liebherr LR 13000 Crawler Crane 42146 Unveiled! No Gearbox!
28 czerwca 202326 544 przegląd
Detailed Look at LEGO Technic Liebherr Crawler Crane LR 13000
3 lipca 202336 020 przegląd
Liebherr LR 1750 in Lego - my response to 42146
13 sierpnia 20238 299 przegląd
LEGO Technic 42146 Liebherr Crawler Crane LR 13000 Speed Build - Brick Builder
2 sierpnia 2023300 268 przegląd
LEGO Technic - Liebherr Crawler Crane LR 13000 42146
3 lipca 202320 049 przegląd
LEGO Technic Liebherr Crawler Crane LR 13000 - Smyths Toys
4 sierpnia 2023432 226 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 184 zł
wiek 12+, unisex, tory kolejowe, elementów 2925 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części, silnik
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 1 664 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3662 szt., silnik, efekty dźwiękowe
od 186 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 48 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 760 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 2164 szt., bohaterów 4 szt., efekty świetlne
od 105 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 503 szt., ruchome części
od 304 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 1 072 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 6167 szt., bohaterów 15 szt.