Klocki Lego Slytherin House Banner 76410
Wideo 10Zdjęcia 3 |
Lego Slytherin House Banner 76410 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Slytherin House Banner 76410
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Harry Potter Flaga Slytherinu 349 elementów (76410)Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej osoby lub najlepszego przyjaciela, zestawy LEGO Harry Potter są właśnie tym, czego potrze... więcejbujesz. Oferują one nieskończone możliwości kreatywnej zabawy dla dzieci, które uwielbiają budować i bawić się klockami LEGO.Fani Harry'ego Pottera mogą okazać dumę z przynależności do domu Slytherinu dzięki tej fladze zbudowanej z klocków LEGO (76410). To doskonały prezent na co dzień dla dzieci w wieku od dziewięciu lat. Zestaw zawiera płytkę z nadrukiem z herbem Slytherinu i wieszak do powieszenia na ścianie. Ponadto flaga otwiera się, ukazując czarującą replikę pokoju wspólnego Slytherinu z sofą do zbudowania, lampami i schodami. Wsuwana tablica soczewkowa tworzy magiczne efekty 3D, takie jak poruszające się potworne oczy, włączanie i wyłączanie światła, tajną wiadomość pojawiającą się w szafce i nie tylko.Zabawka kolekcjonerska. Rozetka.plZłóż skargę | 109 zł |
LEGO Harry Potter 76410 Flaga SlytherinuKlocki Harry Potter 76410 Flaga Slytherinu Klocki Harry Potter 76410 Flaga Slytherinu Fani... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 109 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Harry Potter 76410 Flaga Slytherinu DZI-ZKLO-LGOKlocki LEGO® 76410 Flaga Slytherinu™ Fani Harry'ego Pottera™ mogą okazać dumę z przynależności do domu Slytherinu™ dzięki tej... więcejfladze zbudowanej z klocków LEGO® (76410). To doskonały prezent na co dzień dla dzieci w wieku od dziewięciu lat. Zestaw zawiera płytkę z nadrukiem z herbem Slytherinu i wieszak do powieszenia na ścianie. Ponadto flaga otwiera się, ukazując czarującą replikę pokoju wspólnego Slytherinu z sofą do zbudowania, lampami i schodami. Wsuwana tablica soczewkowa tworzy magiczne efekty 3D, takie jak poruszające się potworne oczy, włączanie i wyłączanie światła, tajną wiadomość pojawiającą się w szafce i nie tylko. Zabawka kolekcjonerska Ten przenośny zestaw to jedna z czterech flag domów Hogwartu™ do zebrania. W zestawie jest minifigurka Draco Malfoya™ oraz nowe minifigurki Pansy Parkinson i Blaise'a Zabiniego (nowość na marzec 2023 r.), a także medalion Slytherina, który inspiruje do odgrywania przygód. Pobierz aplikację LEGO Builder Dzieci mogą cieszyć się intuicyjnym budowaniem dzięki aplikacji LEGO Builder. Mogą w niej przybliżać i obracać model w 3D, zapisywać zestawy i śledzić postępy. LEGO® Harry Potter™ Flaga Slytherinu™ (76410) – ta flaga do zbudowania pozwoli dzieciom pokazać swoją wierność Slytherinowi. Zawieś ją lub otwórz, by bawić się w szczegółowym pokoju wspólnym Trzy postacie ze Slytherinu™ z akcesoriami do odgrywania ról – minifigurki Draco Malfoya™, Pansy Parkinson i Blaise’a Zabiniego, a także medalion Slytherina i element z wężem Autentyczne detale – flaga przedstawia herb domu Slytherin™ i otwiera się, ukazując pokój wspólny ze stołem, sofą, dwoma lampami, schodami i szafką, która otwiera się, aby odsłonić tajną wiadomość Efekty 3D – soczewkowa tablica tworzy efekt widzianych przez okno ruchomych obrazów podwodnej scenerii Jeziora Hogwartu, migoczącego w kominku ognia, poważnej/uśmiec Komputronik.plZłóż skargę | 130 zł |
Lego Harry Potter TM 76410 Flaga SlytherinuAkces-markt.pl Złóż skargę | 131 zł |
LEGO Harry Potter TM 76410 Flaga SlytherinuSpecyfikacja Ilość elementów 349 Instrukcja Tak Liczba minifigurek do zabawy 3 szt. Zalecany wiek 9 l... więcejat+ Wysokość produktu 200 mm Szerokość produktu 130 mm Waga produktu 418 g Głębokość produktu 30 mm Szerokość 260mm Długość 188mm Wysokość 60mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 156 zł |
pokaż 12 ofert
Seria Lego Harry PotterPorównaj w tabeli →
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 549 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 2660 szt., bohaterów 1 szt.
od 250 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 896 szt., bohaterów 5 szt.
od 45 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 217 szt., bohaterów 4 szt.
od 198 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 630 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 699 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1074 szt., bohaterów 8 szt.
od 300 zł
wiek 6+, unisex, fantasy, elementów 33 szt., bohaterów 4 szt.
od 67 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 337 szt., ruchome części
od 345 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 561 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 219 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 599 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 295 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 851 szt., bohaterów 7 szt.
od 168 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 345 szt., bohaterów 3 szt.
od 95 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 172 szt., bohaterów 2 szt.
od 478 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 876 szt., bohaterów 4 szt.
od 295 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 777 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
Wideo recenzje
FLAGA SLYTHERINU LEGO HARRY POTTER 76410 RECENZJA
2 marca 202311 659 przegląd
LEGO Harry Potter Flaga Slytherinu 76410
3 lutego 2023137 przegląd
Building LEGO Harry Potter Slytherin House Banner WITHOUT Instructions! 76410
15 kwietnia 2023762 przegląd
Worth It For Parts? | LEGO Harry Potter 2023 Slytherin House Banner (46410) Review
29 stycznia 202333 161 przegląd
Brand new for March 2023: LEGO Harry Potter House Banner 76409, 76410, 76411 and 76412!
30 grudnia 20229 069 przegląd
LEGO Harry Potter 2023 Slytherin House Banner 76410 Build & Review
2 marca 2023628 przegląd
LEGO Harry Potter - Slyterhin House Banner 76410 Time Lapse Build & Review
20 lutego 20231 030 przegląd
Lego Slytherin House Banner Speed Build
5 marca 20232 233 przegląd
LEGO Harry Potter Slytherin House Banner 76410 Speed Build
2 kwietnia 20237 352 przegląd
LEGO Harry Potter Review: 76410 Slytherin House Banner (2023 Set) The Best One!
11 marca 20232 104 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 118 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 313 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 89 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 285 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 105 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 305 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 95 zł
wiek 9+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 381 szt., ruchome części
od 112 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 297 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 99 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 310 szt., ruchome części
od 105 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 327 szt., ruchome części
od 119 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 348 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 115 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 305 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 107 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 316 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 104 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 285 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części