Klocki Lego Luke Skywalker Red Five Helmet 75327
Wideo 16Zdjęcia 7 |
Lego Luke Skywalker Red Five Helmet 75327 2022 rokStar Wars |
|
Stosunkowo niedrogie klocki do zbierania, które można wykorzystać do złożenia hełmu „Red-5” Luke'a Skywalkera z oryginalnej trylogii filmowej Gwiezdne wojny. Pozycjonowany jako produkt średniej klasy z linii LEGO Star Wars 2022. Zaprojektowany dla użytkowników w wieku od 18 lat, będzie doskonałym prezentem dla tych, którzy lubią budować misternie szczegółowe modele Lego i miłośników popularnej serii filmów.
Z zestawem Lego Luke Skywalker Red Five Helmet 75327 możesz złagodzić codzienny stres i cieszyć się medytacyjnym procesem odtwarzania kształtu hełmu jednego z głównych bohaterów słynnego MCU. Gotowy model można zamontować na stojaku z tabliczką informacyjną. W takiej formie może stać się efektowną częścią domowej/biurowej kolekcji. Zestaw zawiera 675 elementów i świetnie nada się na prezent bożonarodzeniowy, urodzinowy lub inny świąteczny dla każdego fana uniwersum Gwiezdnych Wojen.
Zestaw zawiera prostą i przejrzystą instrukcję krok po kroku. Dostępny jest również interaktywny podręcznik cyfrowy dostępny w aplikacji LEGO Building Instructions. Wymiary gotowego modelu to 13x12x19 cm, więc nie zajmie dużo miejsca. Ze względu na nienaganną dokładność części do montażu/demontażu takiego konstruktora nie trzeba używać „na siłę”. Wszystkie elementy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, są kompatybilne ze sobą oraz innymi zestawami z rodziny Lego Star Wars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Kup Lego Luke Skywalker Red Five Helmet 75327
Wszystkie ceny 20 →Zestaw klocków LEGO Star Wars Hełm Luke’a Skywalkera Czerwony-5 675 elemen | 269 zł |
LEGO Star Wars 75327 Hełm Luke’a Skywalkera — Czerwony Pięć | 269 zł |
LEGO Star Wars, klocki, Hełm Luke’a Skywalkera™ — Czerwony Pięć, 75327 | 320 zł |
Klocki LEGO Star Wars Hełm Luke’a Skywalkera - Czerwony Pięć 75327 | 274 zł |
Klocki Lego Star Wars 75327 Hełm Luke'a Skywalkera Czerwony Pięć | 290 zł |