Klocki Lego I am Groot 76217
Wideo 16Zdjęcia 8 |
Lego I am Groot 76217 |
|
Fajny i szczegółowy zestaw konstrukcyjny dla młodych fanów Strażników Galaktyki vol. Część 2” i fanów Kinowego Uniwersum Marvela. To jest zestaw Lego Marvel Super Heroes Jestem Groot z 2022 roku. Podstawą projektanta jest realistyczny model jednej z postaci występujących w filmie – tańczącego niemowlęcia Groota. Z zestawem Lego Jestem Groot 76217 dzieci mogą odtworzyć taniec i inne sceny.
Model do zbudowania jest łatwy do pozowania i jest wyposażony w wyimaginowaną kasetę z wyimaginowaną muzyką. Bezpłatna aplikacja LEGO Building Instructions pozwala dzieciom oglądać, skalować i obracać budynek podczas budowania, tworząc niesamowite wrażenie zanurzenia się i interakcji podczas budowania. Praca nad projektantem zniewoli dzieci i przeniesie je do uniwersum fantastycznych przygód, a gdy zabawa się skończy, złożona figurka będzie świetnie prezentować się na półce i stanie się częścią domowej kolekcji Lego.
Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt średniej klasy. Składa się z 476 części, będzie świetnym prezentem na urodziny lub inne święto dla dzieci w wieku 10 lat i starszych. Montaż takiego projektanta rozwija wyobraźnię, uwagę, kreatywność, fantazję i zdolności motoryczne. Detale projektanta zapewniają niezawodne połączenie i są wykonane z tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości, spełniającego wysokie normy bezpieczeństwa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Kup Lego I am Groot 76217
Wszystkie ceny 30 →Zestaw klocków LEGO Super Heroes Ja jestem Groot 476 elementów (76217) | 167 zł |
LEGO Marvel Super Heroes 76217 Ja jestem Groot | 191 zł |
LEGO Marvel 76217 Ja jestem Groot | 168 zł |
LEGO 76217 Marvel Ja jestem Groot | 190 zł |
Klocki LEGO Marvel Ja jestem Groot 76217 | 195 zł |