Klocki Lego Majestic Tiger 31129
Wideo 17Zdjęcia 8 |
Lego Majestic Tiger 31129 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Majestic Tiger 31129
Wszystkie ceny 42 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Creator Majestatyczny tygrys 755 elementów (31129)Wyrusz do lasu tropikalnego na ekscytujące przygody ze zwierzętami! Zobacz, jak potężny tygrys spaceruje po lesie i przygotow... więcejuje się do ataku. Jeśli masz ochotę na coś nowego, możesz zmienić tygrysa w uroczą czerwoną pandę śpiącą na drzewie i jedzącą bambus, w karpia koi pływającego w jeziorze lub włączyć wyobraźnię i użyć klocków do stworzenia nowego zwierzęcia. Dzięki temu fantastycznemu zestawowi "3 w 1" wybór zawsze należy do Ciebie. Rozetka.plZłóż skargę | 155 zł |
LEGO Creator 31129 Majestatyczny tygrysWybierz si? do lasu deszczowego, gdzie czekaj? Ci? ekscytuj?ce przygody ze zwierz?tami. Zobacz, jak pot??ny tygrys przechadza... więcejsi? po lesie i przygotowuje si? do ataku. Masz ochot? na wi?cej wra?e?? Przebuduj tygrysa w urocz? pand? czerwon?, która ?pi w?ród drzew i zajada si? bambusem. Mo?esz te? zbudowa? karpia koi p?ywaj?cego w jeziorze. Oczywi?cie nic nie stoi na przeszkodzie, aby zda? si? na wyobra?ni? i zbudowa? z klocków nowe zwierz?. Z tym zestawem 3 w 1 to Ty decydujesz, jak si? bawisz. Mi?o?nicy zwierz?t mog? prze?y? trzy ró?ne przygody w lesie deszczowym Tygrys, panda czerwona i karp koi s? ruchome Ka?demu z trzech zwierz?t towarzyszy inny miniaturowy model Zabawa w budowanie daje dzieciom w wieku od dziewi?ciu lat rado?? i satysfakcj? Dzi?ki swoim rozmiarom modele zwierz?t b?d? doskona?ymi ozdobami pokoju dziecka 9+, 755 elements, 262mm x 382mm x 56,5mm Proshop.plZłóż skargę | 188 zł |
LEGO Creator 31129 Majestatyczny tygrysKlocki Creator 31129 Majestatyczny tygrys Klocki Creator 31129 Majestatyczny tygrys LEGO Creator... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 155 zł |
Klocki LEGO Creator 3w1 Majestatyczny tygrys 31129LEGO® Creator 3 w 1 Majestatyczny tygrys Dziewięcioletni i starsi miłośnicy zwierząt będą się świetnie bawić, odgrywając ciek... więcejawe historie dzięki cudownemu zestawowi LEGO® Creator 3 w 1 Majestatyczny tygrys (31129). Zestaw pozwala zbudować tygrysa z ruchomym ogonem, nogami, ciałem, ramionami, głową i szczęką. Zwierzę może też robić różne miny. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 755 Zalecany wiek: 9+ Długość pudełka (mm): 382 Szerokość pudełka (mm): 262 Wysokość pudełka (mm): 56,5 Waga opakowania (kg): 0,865 Trzy ekscytujące zwierzęta w jednym zestawie Ten niezwykle szczegółowy zestaw pozwala fanom LEGO® zbudować trzy różne modele do odgrywania historii ze zwierzętami. Wielkie przygody w lesie deszczowym Budowanie i przekształcanie trzech zwierząt — tygrysa, pandy czerwonej i karpia koi — sprawi dzieciom frajdę na wiele godzin. Zabawa z tygrysem i ptakiem Ruchomemu tygrysowi towarzyszy czerwony ptak z klocków. Igraszki wśród drzew Dzieci mogą wymyślać historie z udziałem pandy czerwonej. Zanurkuj w strumyku! Karp koi pływa wśród lilii wodnych. Cudowna zabawa z klockami LEGO® Zestaw pozwala dzieciom w wieku od lat 9 zbudować trzy satysfakcjonują Maxelektro.plZłóż skargę | 184 zł |
LEGO Creator Majestatyczny tygrys (31129) | 162 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego CreatorPorównaj w tabeli →
od 96 zł
wiek 8+, dla dziewczynek, rośliny, elementów 420 szt., modeli 3
od 165 zł
wiek 9+, unisex, kosmos, elementów 647 szt., modeli 3, ruchome części
od 45 zł
wiek 8+, unisex, zwierzęta, elementów 258 szt., modeli 3, ruchome części
od 1 155 zł
wiek 16+, unisex, budynki, elementów 4002 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 1 299 zł
wiek 12+, unisex, budynki, elementów 826 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części, silnik
od 599 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1458 szt., ruchome części
od 35 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 230 szt., modeli 3, ruchome części
od 393 zł
wiek 9+, dla chłopców, rycerze i piraci, elementów 1426 szt., modeli 3, bohaterów 4 szt., ruchome części
od 115 zł
wiek 9+, unisex, zwierzęta, elementów 755 szt., modeli 3, ruchome części
od 2 300 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 5876 szt.
od 60 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 253 szt., modeli 3, ruchome części
od 1 390 zł
wiek 16+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 2287 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części, efekty świetlne
od 353 zł
wiek 9+, unisex, rozrywka, elementów 874 szt., modeli 3, bohaterów 5 szt.
od 630 zł
wiek 16+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 1023 szt.
od 755 zł
wiek 18+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 2352 szt., ruchome części
Wideo recenzje
LEGO Creator 31129 Majestic Tiger - LEGO Speed Build Review
30 grudnia 20211 437 434 przegląd
LEGO Creator Review: 31129 Majestic Tiger (3-in-1) (2022 Set) So Beautiful!
7 stycznia 202237 198 przegląd
LEGO Koi Fish (31129) from Creator Majestic Tiger | Building Instructions | Top Brick Builder
7 stycznia 20228 147 przegląd
LEGO 31129 Creator Majestic Tiger 2022 New Speed Build Review
3 stycznia 20225 880 przegląd
Lego 31129 Tiger 'with a bumhole' Review. Creator 3 in 1 set Majestic Tiger - a really fun build!
17 stycznia 20222 331 przegląd
Majestic Tiger (31129) from LEGO Creator | SPEED Brick Build
11 kwietnia 2022255 przegląd
lego 31129 majestic tiger speed build stop motion
28 stycznia 2022195 przegląd
LEGO Majestic Tiger 31129
4 marca 2022112 przegląd
LEGO Unboxing: 31129 LEGO Majestic Tiger
18 stycznia 2022451 przegląd
Lego Creator Majestic Tiger Set 31129 Review and alternative builds! | Best Creator animal ever?
25 października 2022317 przegląd
LEGO Majestic Tiger 31129 Review & Thoughts
5 lutego 2022233 przegląd
LEGO 31129 Majestic Tiger Part 1
13 marca 202276 712 przegląd
LEGO Red Panda [31129] from Creator | Majestic Tiger | Building Instructions | Top Brick Builder
6 stycznia 20227 195 przegląd
LEGO® Creator 3in1 Majestic Tiger (31129)[755 pcs] Red Panda & Koi Fish Building Instructions | TBB
12 stycznia 202239 815 przegląd
LEGO instructions - Creator - 31129 - Majestic Tiger (Model A)
9 stycznia 20222 211 przegląd
Lego CREATOR - Majestic Tiger 31129 Part 2 (Fish) Speed Build
29 października 20226 055 przegląd
LEGO Creator 3-in-1 31129, Majestic Tiger - building instructions
1 stycznia 202212 936 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 165 zł
wiek 9+, unisex, kosmos, elementów 647 szt., modeli 3, ruchome części
od 165 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 672 szt., ruchome części
od 130 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 641 szt., ruchome części
od 125 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 806 szt., ruchome części
od 169 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 905 szt., ruchome części
od 229 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 806 szt., ruchome części
od 168 zł
wiek 4+, unisex, zestawy elementów, elementów 790 szt., ruchome części, pudełko do przechowywania
od 168 zł
wiek 8+, unisex, zestawy fabularne, elementów 615 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 747 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 189 zł
wiek 7+, unisex, rozrywka, elementów 642 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 152 zł
wiek 8+, unisex, kosmos, elementów 685 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części