Конструктор Lego Majestic Tiger 31129
Відео 17Фото 8 |
Lego Majestic Tiger 31129 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Majestic Tiger 31129
Усі ціни 28 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków LEGO Creator Majestatyczny tygrys 755 elementów (31129)Wyrusz do lasu tropikalnego na ekscytujące przygody ze zwierzętami! Zobacz, jak potężny tygrys spaceruje po lesie i przygotow... щеuje się do ataku. Jeśli masz ochotę na coś nowego, możesz zmienić tygrysa w uroczą czerwoną pandę śpiącą na drzewie i jedzącą bambus, w karpia koi pływającego w jeziorze lub włączyć wyobraźnię i użyć klocków do stworzenia nowego zwierzęcia. Dzięki temu fantastycznemu zestawowi "3 w 1" wybór zawsze należy do Ciebie. Rozetka.plПоскаржитись | 155 zł |
LEGO Creator 31129 Majestatyczny tygrysKlocki Creator 31129 Majestatyczny tygrys Klocki Creator 31129 Majestatyczny tygrys LEGO Creator... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 155 zł |
Klocki LEGO Creator 3w1 Majestatyczny tygrys 31129LEGO® Creator 3 w 1 Majestatyczny tygrys Dziewięcioletni i starsi miłośnicy zwierząt będą się świetnie bawić, odgrywając ciek... щеawe historie dzięki cudownemu zestawowi LEGO® Creator 3 w 1 Majestatyczny tygrys (31129). Zestaw pozwala zbudować tygrysa z ruchomym ogonem, nogami, ciałem, ramionami, głową i szczęką. Zwierzę może też robić różne miny. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 755 Zalecany wiek: 9+ Długość pudełka (mm): 382 Szerokość pudełka (mm): 262 Wysokość pudełka (mm): 56,5 Waga opakowania (kg): 0,865 Trzy ekscytujące zwierzęta w jednym zestawie Ten niezwykle szczegółowy zestaw pozwala fanom LEGO® zbudować trzy różne modele do odgrywania historii ze zwierzętami. Wielkie przygody w lesie deszczowym Budowanie i przekształcanie trzech zwierząt — tygrysa, pandy czerwonej i karpia koi — sprawi dzieciom frajdę na wiele godzin. Zabawa z tygrysem i ptakiem Ruchomemu tygrysowi towarzyszy czerwony ptak z klocków. Igraszki wśród drzew Dzieci mogą wymyślać historie z udziałem pandy czerwonej. Zanurkuj w strumyku! Karp koi pływa wśród lilii wodnych. Cudowna zabawa z klockami LEGO® Zestaw pozwala dzieciom w wieku od lat 9 zbudować trzy satysfakcjonują Maxelektro.plПоскаржитись | 184 zł |
LEGO 31129 Creator Majestatyczny tygrysDziewięcioletni i starsi miłośnicy zwierząt będą się świetnie bawić, odgrywając ciekawe historie dzięki cudownemu zestawowi L... щеEGO Creator 3 w 1 Majestatyczny tygrys (31129). Zestaw pozwala zbudować tygrysa z ruchomym ogonem, nogami, ciałem, ramionami, głową i szczęką. Zwierzę może też robić różne miny. Electro.plПоскаржитись | 180 zł |
LEGO 31129 Creator Majestatyczny tygrysDziewięcioletni i starsi miłośnicy zwierząt będą się świetnie bawić, odgrywając ciekawe historie dzięki cudownemu zestawowi L... щеEGO Creator 3 w 1 Majestatyczny tygrys (31129). Zestaw pozwala zbudować tygrysa z ruchomym ogonem, nogami, ciałem, ramionami, głową i szczęką. Zwierzę może też robić różne miny.... Avans.plПоскаржитись | 180 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego CreatorПорівняти в таблиці →
від 168 zł
вік 9+, унісекс, космос, деталей 647 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 1 155 zł
вік 16+, унісекс, будівлі, деталей 4002 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 599 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1458 шт, рухомі деталі
від 35 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 230 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 115 zł
вік 9+, унісекс, тварини, деталей 755 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 1 390 zł
вік 16+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 2287 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 394 zł
вік 9+, для хлопчиків, лицарі і пірати, деталей 1426 шт, моделей 3, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 2 229 zł
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 5876 шт
від 661 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1677 шт, рухомі деталі
від 59 zł
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 160 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 313 zł
вік 9+, унісекс, будівлі, деталей 969 шт, моделей 3, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 438 zł
вік 16+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 960 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
LEGO Creator 31129 Majestic Tiger - LEGO Speed Build Review
30 грудня 20211 437 434 перегляда
LEGO Creator Review: 31129 Majestic Tiger (3-in-1) (2022 Set) So Beautiful!
7 січня 202237 198 переглядів
LEGO Koi Fish (31129) from Creator Majestic Tiger | Building Instructions | Top Brick Builder
7 січня 20228 147 переглядів
LEGO 31129 Creator Majestic Tiger 2022 New Speed Build Review
3 січня 20225 880 переглядів
Lego 31129 Tiger 'with a bumhole' Review. Creator 3 in 1 set Majestic Tiger - a really fun build!
17 січня 20222 317 переглядів
Majestic Tiger (31129) from LEGO Creator | SPEED Brick Build
11 квітня 2022255 переглядів
lego 31129 majestic tiger speed build stop motion
28 січня 2022194 перегляда
LEGO Majestic Tiger 31129
4 березня 2022112 переглядів
LEGO Unboxing: 31129 LEGO Majestic Tiger
18 січня 2022451 перегляд
Lego Creator Majestic Tiger Set 31129 Review and alternative builds! | Best Creator animal ever?
25 жовтня 2022317 переглядів
LEGO Majestic Tiger 31129 Review & Thoughts
5 лютого 2022232 перегляда
LEGO 31129 Majestic Tiger Part 1
13 березня 202276 712 переглядів
LEGO Red Panda [31129] from Creator | Majestic Tiger | Building Instructions | Top Brick Builder
6 січня 20227 195 переглядів
LEGO® Creator 3in1 Majestic Tiger (31129)[755 pcs] Red Panda & Koi Fish Building Instructions | TBB
12 січня 202236 219 переглядів
LEGO instructions - Creator - 31129 - Majestic Tiger (Model A)
9 січня 20222 211 переглядів
Lego CREATOR - Majestic Tiger 31129 Part 2 (Fish) Speed Build
29 жовтня 20226 055 переглядів
LEGO Creator 3-in-1 31129, Majestic Tiger - building instructions
1 січня 202212 690 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 168 zł
вік 9+, унісекс, космос, деталей 647 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 165 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 672 шт, рухомі деталі
від 200 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 806 шт, рухомі деталі
від 164 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 905 шт, рухомі деталі
від 130 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 641 шт, рухомі деталі
від 125 zł
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 806 шт, рухомі деталі
від 207 zł
вік 10+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 630 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 168 zł
вік 8+, унісекс, космос, деталей 685 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 168 zł
вік 4+, унісекс, набори деталей, деталей 790 шт, рухомі деталі, бокс для зберігання
від 175 zł
вік 8+, унісекс, сюжетні набори, деталей 865 шт, рухомі деталі
від 150 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 747 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі