Klocki Lego Kingfisher Bird 10331
Wideo 6Zdjęcia 7 |
Lego Kingfisher Bird 10331 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Kingfisher Bird 10331
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Icons Zimorodek Model Ptaka z Klocków do Zbudowania Kreatywny zestawZbuduj model zimorodka z zestawem konstrukcyjnym LEGO Icons — zrelaksuj się podczas budowania z klockami LEGO. dla dorosłych... więcejmiłośników LEGO i ornitologii
Kreatywny projekt konstrukcyjny — ten zestaw LEGO dla dorosłych pozwoli zbudować zimorodka podczas połowu ryb, a także scenkę wodną, która służy jako podstawka do ekspozycji
Cechy i funkcje — ten model LEGO ptaka zimorodka ma ruchomą głowę i szpony, natomiast scenka wodna zawiera realistyczne trzciny do zbudowania z klocków
Dekoracje do domu i ciekawa ozdoba na biurko — dodaj odrobinę natury do swojej przestrzeni dzięki zestawowi LEGO Icons Zimorodek, stworzonemu dla dorosłych fanów budowania
Zestaw zawiera cyfrowe instrukcje budowania — aplikacja LEGO Builder oferuje cyfrową wersję instrukcji budowania, która jest dołączona do zestawu
Prezent dla ornitologa i miłośników ptaków — ten zestaw LEGO dla dorosłych to fajny prezent dla fana ornitologii i wystroju wnętrz, dla kobiet i mężczyzn, na Walentynki dla niej i dla niego lub na rocznicę dla żony i męża
Zestawy LEGO dla dorosłych — zrelaksuj się dzięki tej inspirującej serii kreatywnych zestawów konstrukcyjnych LEGO (sprzedawanych oddzielnie), specjalnie zaprojektowanyc Amazon.plZłóż skargę | 173 zł |
LEGO Icons 10331 ZimorodekStwórz efektown? ozdob? swojego domu lub biura dzi?ki temu zestawowi dla doros?ych. Zestaw LEGO® Icons Zimorodek (10331) to ?... więcejwietny prezent dla mi?o?ników ptaków i wci?gaj?cy projekt dla nowych i do?wiadczonych konstruktorów LEGO. Model przedstawia zimorodka, znanego z efektownego upierzenia i niezwyk?ych umiej?tno?ci ?owieckich, wynurzaj?cego si? z wody podczas po?owu ryb. Wodna scenka zawiera trzciny do zbudowania i mo?e s?u?y? tak?e jako podstawka do ekspozycji. Ustaw g?ow? i szpony ptaka w wybranej pozie, a potem ustaw go na pó?ce, aby inni tak?e mogli go podziwia?. Odpr?? si? dzi?ki inspiruj?cej ofercie kreatywnych zestawów LEGO zaprojektowanyc Proshop.plZłóż skargę | 191 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Icons 10331 Zimorodek DZI-ZKLO-LGO-1517Klocki LEGO 10331 Zimorodek Stwórz efektowną ozdobę swojego domu lub biura dzięki temu zestawowi dla dorosłych. Zestaw LEGO I... więcejcons Zimorodek (10331) to świetny prezent dla miłośników ptaków i wciągający projekt dla nowych i doświadczonych konstruktorów LEGO. Model przedstawia zimorodka, znanego z efektownego upierzenia i niezwykłych umiejętności łowieckich, wynurzającego się z wody podczas połowu ryb. Wodna scenka zawiera trzciny do zbudowania i może służyć także jako podstawka do ekspozycji. Ustaw głowę i szpony ptaka w wybranej pozie, a potem ustaw go na półce, aby inni także mogli go podziwiać. Odpręż się dzięki inspirującej ofercie kreatywnych zestawów LEGO zaprojektowanyc Komputronik.plZłóż skargę | 186 zł |
LEGO ICONS Zimorodek 10331Stwórz efektowną ozdobę swojego domu lub biura dzięki temu zestawowi dla dorosłych. Zestaw LEGO® Icons Zimorodek (10331) to ś... więcejwietny prezent dla miłośników ptaków i wciągający projekt dla nowych i doświadczonych konstruktorów LEGO. Electro.plZłóż skargę | 250 zł |
LEGO ICONS Zimorodek 10331Stwórz efektowną ozdobę swojego domu lub biura dzięki temu zestawowi dla dorosłych. Zestaw LEGO® Icons Zimorodek (10331) to ś... więcejwietny prezent dla miłośników ptaków i wciągający projekt dla nowych i doświadczonych konstruktorów LEGO.... Avans.plZłóż skargę | 250 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego IconsPorównaj w tabeli →
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 247 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 693 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 719 zł
wiek 18+, unisex, transport lotniczy, elementów 2083 szt., ruchome części
od 59 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 4514 szt., bohaterów 22 szt., ruchome części
od 580 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1456 szt., ruchome części
od 1 920 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 3304 szt., bohaterów 8 szt.
od 829 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 2336 szt., ruchome części
od 949 zł
wiek 18+, unisex, elementów 2651 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 1 999 zł
wiek 18+, unisex, rozrywka, elementów 3756 szt., bohaterów 11 szt., ruchome części
od 398 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1254 szt., bohaterów 4 szt.
od 1 279 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 4014 szt., bohaterów 7 szt.
od 148 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 310 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
Recenzja: LEGO® 10331 Zimorodek
28 stycznia 20242 043 przegląd
EARLY REVIEW: LEGO Icons KINGFISHER BIRD Set 10331
25 stycznia1 399 przegląd
$50 LEGO KINGFISHER Bird Set 10331 REVEALED by Designer at LEGO HQ in Billund, Denmark
9 stycznia1 651 przegląd
The first LEGO Icons animal set - 10331 Kingfisher Bird detailed building review
25 stycznia29 813 przegląd
LEGO Icons Review: 10331 Kingfisher Bird (2024 Set) Soooo Beautiful!
29 stycznia 2024708 przegląd
Why LEGO chose dark colours for 10331 Kingfisher
9 stycznia4 854 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 115 zł
wiek 9+, unisex, zwierzęta, elementów 755 szt., modeli 3, ruchome części
od 125 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 806 szt., ruchome części
od 169 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 905 szt., ruchome części
od 200 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 806 szt., ruchome części
od 165 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 672 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 747 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 168 zł
wiek 4+, unisex, zestawy elementów, elementów 790 szt., ruchome części, pudełko do przechowywania
od 120 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 671 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 175 zł
wiek 8+, unisex, zestawy fabularne, elementów 865 szt., ruchome części
od 152 zł
wiek 8+, unisex, kosmos, elementów 685 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części