Klocki Lego Corvette 10321
Wideo 16Zdjęcia 14 |
Lego Corvette 10321 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Corvette 10321
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków Lego Icons Corvette 1210 części (10321)Oddaj się wciągającemu projektowi konstrukcyjnemu LEGO® Icons Corvette (10321) dla dorosłych. Uchwyć wygląd i styl legendarne... więcejgo sportowego kabrioletu Chevroleta z 1961 roku, składając każdy kultowy detal klocek po klocku. Następnie wybierz pomiędzy stałym a otwartym dachem i zaparkuj swoje dzieło na półce, aby wszyscy mogli się nim cieszyć. Mnóstwo oryginalnych detaliTa imponująca replika ma wiele autentycznych elementów, w tym otwieraną maskę i bagażnik, szczegółową komorę silnika z obracającym się wentylatorem chłodnicy i działający drążek kierowniczy. Zdejmij dach, aby uzyskać dostęp do szczegółowego wnętrza z pedałami hamulca, sprzęgła i gazu, dźwignią zmiany biegów, radiem, lusterkiem wstecznym i działającą kierownicą. Odpręż się za kierownicąOdkry Rozetka.plZłóż skargę | 555 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Icons 10321 Corvette DZI-ZKLO-LGO-1600LEGO Icons 10321 Corvette Oddaj się wciągającemu projektowi konstrukcyjnemu LEGO Icons Corvette (10321) dla dorosłych. Uchwyć... więcejwygląd i styl legendarnego sportowego kabrioletu Chevroleta z 1961 roku, składając każdy kultowy detal klocek po klocku. Następnie wybierz pomiędzy stałym a otwartym dachem i zaparkuj swoje dzieło na półce, aby wszyscy mogli się nim cieszyć. Mnóstwo oryginalnych detali Ta imponująca replika ma wiele autentycznych elementów, w tym otwieraną maskę i bagażnik, szczegółową komorę silnika z obracającym się wentylatorem chłodnicy i działający drążek kierowniczy. Zdejmij dach, aby uzyskać dostęp do szczegółowego wnętrza z pedałami hamulca, sprzęgła i gazu, dźwignią zmiany biegów, radiem, lusterkiem wstecznym i działającą kierownicą. Odpręż się za kierownicą Odkryj przestrzeń do relaksu dzięki kolekcjonerskie Komputronik.plZłóż skargę | 606 zł |
LEGO 10321 ICONS CorvetteTa imponująca replika ma wiele autentycznych elementów, w tym otwieraną maskę i bagażnik, szczegółową komorę silnika z obraca... więcejjącym się wentylatorem chłodnicy i działający drążek kierowniczy. Zdejmij dach, aby uzyskać dostęp do szczegółowego wnętrza z pedałami hamulca, sprzęgła i gazu, dźwignią zmiany biegów, radiem, lusterkiem wstecznym i działającą kierownicą. Electro.plZłóż skargę | 700 zł |
LEGO 10321 ICONS CorvetteTa imponująca replika ma wiele autentycznych elementów, w tym otwieraną maskę i bagażnik, szczegółową komorę silnika z obraca... więcejjącym się wentylatorem chłodnicy i działający drążek kierowniczy. Zdejmij dach, aby uzyskać dostęp do szczegółowego wnętrza z pedałami hamulca, sprzęgła i gazu, dźwignią zmiany biegów, radiem, lusterkiem wstecznym i działającą kierownicą.... Avans.plZłóż skargę | 700 zł |
LEGO Klocki Icons 10321 CorvetteOtwórz drzwi do wciągającego projektu budowlanego dzięki zestawowi konstrukcyjnemu LEGO Icons Chevrolet Corvette 1961 (1032... więcej1) dla dorosłych. Uchwyć wygląd i styl szanowanego sportowego kabrioletu Chevroleta z 1961 r., składając każdy kultowy szczegół kawałek po kawałku. Następnie wybierz pomiędzy dachem twardym lub otwartym i zaparkuj swoje dzieło na wystawie, aby wszyscy mogli się nim cieszyć.
Bogaty w oryginalne detale
Ta imponująca replika ma szereg autentycznych ... (zobacz więcej) Wyspaszkrabow.plZłóż skargę | 669 zł |
pokaż 8 ofert
Seria Lego IconsPorównaj w tabeli →
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 719 zł
wiek 18+, unisex, transport lotniczy, elementów 2083 szt., ruchome części
od 259 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 693 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 1 999 zł
wiek 18+, unisex, rozrywka, elementów 3756 szt., bohaterów 11 szt., ruchome części
od 398 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1254 szt., bohaterów 4 szt.
od 59 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 4514 szt., bohaterów 22 szt., ruchome części
od 580 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1456 szt., ruchome części
od 1 920 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 3304 szt., bohaterów 8 szt.
od 829 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 2336 szt., ruchome części
od 949 zł
wiek 18+, unisex, elementów 2651 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 1 279 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 4014 szt., bohaterów 7 szt.
od 148 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 310 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
Lego ICONS 10321 Chevrolet Corvette / Recenzja
26 sierpnia 2023650 przegląd
CORVETTE LEGO ICONS 10321 RECENZJA
18 sierpnia 202310 977 przegląd
The New Corvette 10321 LEGO® Icons | Xianne TV
19 lipca 2023875 przegląd
LEGO Chevrolet Corvette | Speed Build & Review | Set 10321
8 sierpnia 2023453 przegląd
LEGO 10321: Corvette - HANDS-ON REVIEW
12 lipca 202312 685 przegląd
NEW Lego 10321 Corvette C1 Set Revealed! ($150!?)
30 czerwca 20236 251 przegląd
Lego Icons 10321 C1 Corvette Unboxing + Detailed Building Review | LEGO INSIDER
23 września 2023298 przegląd
LEGO Icons 10321 Corvette - LEGO Speed Build Review
12 lipca 2023547 przegląd
LEGO Icons 10321 Corvette detailed building review
12 lipca 202363 637 przegląd
LEGO Icons 1961 Chevrolet Corvette C1 official unveiling & thoughts! 10321 (Wheel hubs are prints)
30 czerwca 202340 795 przegląd
New Chevrolet Corvette for LEGO Icons Car Collection !! #10321 #rlfm #reveal #LEGO
30 czerwca 202370 840 przegląd
LEGO 10321 Chevrolet Corvette C1 detailed preview
30 czerwca 202370 868 przegląd
LEGO Icons 10321 Corvette play review
11 lipca 20231 035 przegląd
LEGO Icons - Corvette 10321
30 czerwca 20232 408 przegląd
LEGO Icons 10321 Corvette - LEGO Speed Build Review
12 lipca 2023210 043 przegląd
LEGO Icons 10321 Corvette Speed Build - Brick Builder
4 sierpnia 2023236 009 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 500 zł
wiek 18+, unisex, zwierzęta, elementów 1212 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 240 zł
wiek 10+, unisex, transport lądowy, elementów 1360 szt., ruchome części, efekty świetlne
od 400 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1022 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 489 zł
wiek 12+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1212 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 569 zł
wiek 12+, unisex, straż pożarna, elementów 1166 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części, efekty świetlne
od 600 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1010 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 335 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1082 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 477 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 1060 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 555 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1083 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 344 zł
wiek 9+, unisex, rozrywka, elementów 1002 szt., modeli 3, bohaterów 5 szt., ruchome części
od 395 zł
wiek 8+, unisex, zestawy fabularne, elementów 1216 szt., ruchome części