Klocki Lego Medieval Town Square 10332
Wideo 16Zdjęcia 14 |
Lego Medieval Town Square 10332 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Lego IconsPorównaj w tabeli →
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 259 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 693 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 719 zł
wiek 18+, unisex, transport lotniczy, elementów 2083 szt., ruchome części
od 1 999 zł
wiek 18+, unisex, rozrywka, elementów 3756 szt., bohaterów 11 szt., ruchome części
od 398 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1254 szt., bohaterów 4 szt.
od 59 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 4514 szt., bohaterów 22 szt., ruchome części
od 580 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1456 szt., ruchome części
od 1 920 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 3304 szt., bohaterów 8 szt.
od 829 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 2336 szt., ruchome części
od 949 zł
wiek 18+, unisex, elementów 2651 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 1 279 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 4014 szt., bohaterów 7 szt.
od 148 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 310 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
Recenzja: LEGO® 10332 Średniowieczny plac miejski
2 marca5 674 przegląd
LEGO ICONS 2024 Medieval Town Square REVEALED!
8 lutego13 344 przegląd
LEGO Castle Medieval Town Square 2024 Set OFFICIALLY Revealed
8 lutego21 787 przegląd
LEGO Castle is BACK! Medieval Town Square 2024 Hands-On Look!
8 lutego13 796 przegląd
LEGO Icons Medieval Town Square 10332 official pics & thoughts!
8 lutego48 997 przegląd
LEGO Icons 10332 Medieval Town Square Review
20 lutego2 428 przegląd
LEGO explains why Medieval Town Square is so nostalgic
13 lutego7 461 przegląd
LEGO Icons 10332 Medieval Town Square detailed review
20 lutego22 163 przegląd
LEGO Medieval Town Square (10332) - 2024 Set Review
20 lutego22 797 przegląd
Perfect Companion to Lion Knights' Castle? LEGO Medieval Town Square Set 10332 Review
3 marca24 536 przegląd
LEGO Medieval Town Square REVIEW | Set 10332
20 lutego88 307 przegląd
230€ für eine bunte Packung: LEGO 18+ 'Mittelalterlicher Marktplatz' Review! | Set 10332
20 lutego141 637 przegląd
LEGO Medieval Town Square (REVIEW)
20 lutego121 657 przegląd
LEGO Medieval Town Square (FIRST LOOK)
8 lutego120 436 przegląd
DETAILED Breakdown of the Medieval Town Square | Lego 10332
8 lutego54 050 przegląd
LEGO Icons 10332 Medieval Town Square Speed Build Review
20 lutego41 793 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 700 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 2961 szt., ruchome części
od 1 664 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3662 szt., silnik, efekty dźwiękowe
od 1 399 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 3778 szt., ruchome części
od 1 999 zł
wiek 18+, unisex, rozrywka, elementów 3756 szt., bohaterów 11 szt., ruchome części
od 1 199 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 3770 szt., bohaterów 25 szt.
od 1 149 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 3010 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 1 700 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 3745 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 2 011 zł
wiek 16+, unisex, rozrywka, elementów 2670 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 199 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 48 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części