Klocki Lego Loop Coaster 10303
Wideo 17Zdjęcia 12 | od 1 999 do 2 250 zł dodaj do listymoje listy |
Lego Loop Coaster 10303 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Lego IconsPorównaj w tabeli →
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 719 zł
wiek 18+, unisex, transport lotniczy, elementów 2083 szt., ruchome części
od 259 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 693 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 1 999 zł
wiek 18+, unisex, rozrywka, elementów 3756 szt., bohaterów 11 szt., ruchome części
od 398 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1254 szt., bohaterów 4 szt.
od 59 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 4514 szt., bohaterów 22 szt., ruchome części
od 580 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1456 szt., ruchome części
od 1 920 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 3304 szt., bohaterów 8 szt.
od 829 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 2336 szt., ruchome części
od 949 zł
wiek 18+, unisex, elementów 2651 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 1 279 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 4014 szt., bohaterów 7 szt.
od 148 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 310 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
LEGO Loop Roller Coaster Review
17 czerwca 2022926 248 przegląd
LEGO Icons 10303 Loop Coaster - LEGO Speed Build Review
8 lipca 2022154 482 przegląd
LEGO LOOP COASTER #10303: Build, Review & Placement
3 lipca 202291 301 przegląd
LEGO Loop Coaster Review! (10303)
30 czerwca 202226 944 przegląd
How to fix Lego 10303 Loop Coaster and stop it breaking apart!
10 lipca 202229 274 przegląd
LEGO LOOP COASTER | EKSPRES DO HOGWARTU | AVATAR | IDEAS
8 czerwca 202214 427 przegląd
Budujemy zestaw LEGO Loop Coaster!!!
20 lipca 20222 787 przegląd
LEGO City Update: Placing the LOOP Coaster
16 lipca 2022437 przegląd
Hillians Bricks Weekly Lego VLOG #43! Loop Coaster in store!
3 lipca 2022721 przegląd
LEGO NEWS UPDATES | Phase 2 Commander Cody, NEW LEGO Loop Coaster & Kenobi Set REVEALED
9 czerwca 20222 067 przegląd
Lego Loop Coaster pictures
13 czerwca 2022392 przegląd
Unboxing Lego Creator Loop Coaster SET 10303
16 października 20221 389 przegląd
LEGO Loop Coaster Review - Like/Don’t Like
5 grudnia 2022998 przegląd
BriksMax Light Kit For Lego Loop Coaster 10303
10 sierpnia 2022948 przegląd
Building Lego Creator Loop Coaster SET 10303 PART 1
17 października 2022472 przegląd
LEGO 10303 Loop Coaster vs 10261 Roller Coaster motorised!
5 lipca 20224 741 przegląd
LEGO 10303 Loop Coaster - Official Pictures and Video preview | LEGO 10303 Creator Expert
7 czerwca 2022509 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 191 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 3981 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 1 899 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 4049 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części, efekty świetlne
od 1 399 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 3778 szt., ruchome części
od 1 700 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 3745 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 1 699 zł
wiek 16+, unisex, rozrywka, elementów 4124 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 2 450 zł
wiek 16+, unisex, budynki, elementów 4080 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 1 664 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3662 szt., silnik, efekty dźwiękowe
od 199 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 48 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części