Klocki Lego Tranquil Garden 10315
Wideo 11Zdjęcia 12 |
Lego Tranquil Garden 10315 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Tranquil Garden 10315
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Icons 10315 Zaciszny ogródCiesz si? wci?gaj?cym projektem dzi?ki zestawowi dla doros?ych LEGO® Icons Zaciszny ogród (10315). Odpr?? si?, tworz?c ka?dy... więcejpi?kny szczegó? i zmieniaj aran?acj?, aby stworzy? idealn? ozdob? do domu lub biura.Bogaty w funkcje ogródTen model, wzorowany na tradycyjnym japo?skim ogrodzie, zawiera most ?ukowy, strumie?, karpia koi, kwiaty lotosu, drzewa, ska?y, kamienne latarnie oraz pawilon ze szczegó?owo odtworzon? sal? do ceremonii parzenia herbaty.Witaj w strefie relaksuOdkryj przestrze? do relaksu dzi?ki Zacisznemu ogrodowi z serii LEGO Icons. To raj dla doros?ych i ?wietny pomys? na prezent dla entuzjastów ogrodnictwa i treningu uwa?no?ci. Zapoznaj si? z inspiruj?c? ofert? zestawów konstrukcyjnych LEGO dla doros?ych. Proshop.plZłóż skargę | 383 zł |
LEGO ICONS 10315 Zaciszny ogródKlocki Icons 10315 Zaciszny ogrod Klocki Icons 10315 Zaciszny ogrod Ciesz się wciągającym... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 360 zł |
Klocki LEGO Icons Zaciszny ogród 10315LEGO® Icons Zaciszny ogród 10315 1363 elementów 18+Ciesz się wciągającym projektem dzięki zestawowi dla dorosłych LEGO® Icons... więcejZaciszny ogród (10315). Odpręż się, tworząc każdy piękny szczegół i zmieniaj aranżację, aby stworzyć idealną ozdobę do domu lub biura.NAJWAŻNIE Maxelektro.plZłóż skargę | 527 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Icons 10315 Zaciszny Ogród DZI-ZKLO-LGO-1293Klocki LEGO 10315 Zaciszny ogród Odnaleźć spokój i harmonię w domowym zaciszu? To możliwe dzięki zestawowi klocków LEGO ICONS... więcej10315 Zaciszny ogród! Imponujący zestaw składający się z 1363 klocków oferuje nie tylko godziny relaksującej zabawy, ale również elegancką ozdobę, którą z dumą wyeksponujesz w domu czy biurze. Zabierz się za budowę swojego własnego ogrodu zen, projektując mosty łukowe, układając kwiaty lotosu i aranżując kamienne latarnie. Zmieniaj układ i twórz różnorodne kompozycje, dzięki otworom w podstawie modelu. Poczuj się jak w tradycyjnym japońskim ogrodzie, gdzie każdy szczegół ma swoje miejsce. W skład zestawu wchodzi również pawilon, który zachwyca szczegółowo odtworzoną salą do ceremonii parzenia herbaty. Dodaj imbryk i trzepaczkę, aby dopełnić doświadczenie. Ostateczny efekt to wynik nie tylko twojej kreatywności, ale i oddania się chwili. LEGO 10315 to nie tylko zestaw klocków, to także droga do odprężenia i ukojenia ducha. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym ogrodnikiem, czy po prostu szukasz sposobu na relaks, ten zestaw jest doskonałym wyborem. Doskonale wygląda jako ozdoba i stanowi wspaniały prezent dla innych miłośników spokoju i urody. Komputronik.plZłóż skargę | 379 zł |
LEGO 10315 ICONS Zaciszny ogródCiesz się wciągającym projektem dzięki zestawowi dla dorosłych LEGO® Icons Zaciszny ogród (10315). Odpręż się, tworząc każdy... więcejpiękny szczegół i zmieniaj aranżację, aby stworzyć idealną ozdobę do domu lub biura. Electro.plZłóż skargę | 400 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego IconsPorównaj w tabeli →
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 259 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 693 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 719 zł
wiek 18+, unisex, transport lotniczy, elementów 2083 szt., ruchome części
od 398 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1254 szt., bohaterów 4 szt.
od 59 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 4514 szt., bohaterów 22 szt., ruchome części
od 580 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1456 szt., ruchome części
od 1 920 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 3304 szt., bohaterów 8 szt.
od 829 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 2336 szt., ruchome części
od 949 zł
wiek 18+, unisex, elementów 2651 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 1 999 zł
wiek 18+, unisex, rozrywka, elementów 3756 szt., bohaterów 11 szt., ruchome części
od 1 279 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 4014 szt., bohaterów 7 szt.
od 148 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 310 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
ZACISZNY OGRÓD (10315) / RECENZJA
29 lipca 202310 052 przegląd
ZACISZNY OGRÓD LEGO ICONS 10315 RECENZJA
17 września 202312 015 przegląd
LEGO Icons Zaciszny ogród 10315
18 lipca 2023499 przegląd
Upcoming Lego: Tranquil Garden
19 czerwca 2023433 przegląd
LEGO Tranquil Garden Review
29 lipca 2023183 645 przegląd
LEGO 10315 Tranquil Garden review
29 lipca 202311 509 przegląd
NEW Lego Icons 10315 Tranquil Garden Set Revealed!
5 czerwca 202321 101 przegląd
LEGO Icons 10315 Tranquil Garden Speed Build Review
12 sierpnia 202360 446 przegląd
LEGO Icons - Tranquil Garden 10315
11 lipca 20237 917 przegląd
10315 Tranquil Garden - LEGO Announcement Day Review
15 czerwca 20232 457 przegląd
LEGO Icons Tranquil Garden
15 czerwca 2023713 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 375 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 1514 szt., bohaterów 6 szt.
od 449 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 1460 szt., efekty świetlne
od 434 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 1326 szt., bohaterów 5 szt.
od 390 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 1265 szt., bohaterów 5 szt.
od 398 zł
od 399 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 1445 szt., bohaterów 4 szt.
od 215 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1222 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 240 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1107 szt., ruchome części
od 285 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1466 szt., ruchome części
od 321 zł
wiek 18+, unisex, zwierzęta, elementów 1111 szt., ruchome części