Klocki Lego Atari 2600 10306
Wideo 14Zdjęcia 16 |
Lego Atari 2600 10306 2022 rokIcons |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Atari 2600 10306
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Icons Atari 2600 2532 elementy (10306)Cofnij się w czasie do lat 80. dzięki zestawowi dla dorosłych LEGO Atari 2600 (10306). Ciesz się budowaniem, tworząc różnorod... więcejne detale repliki konsoli, kartridży i kontrolera. Zapalonym graczom spodobają się trzy minimodele przedstawiające scenki z popularnych gier Atari. W zestawie ukryto nawet scenkę z lat 80. do zbudowania.Nie przeszkadzać: tu się graOdkryj na nowo trzy najpopularniejs Rozetka.plZłóż skargę | 779 zł |
LEGO Icons 10306 Atari 2600Przenie? si? z powrotem do lat 80. dzi?ki zestawowi LEGO® Atari® 2600 (10306) dla doros?ych. Ciesz si? satysfakcjonuj? Proshop.plZłóż skargę | 877 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Icons 10306 Atari 2600 DZI-ZKLO-LGO-1154Klocki LEGO® 10306 Atari® 2600 Cofnij się w czasie do lat 80. dzięki zestawowi dla dorosłych LEGO® Atari® 2600 (10306). Ciesz... więcejsię budowaniem, tworząc różnorodne detale repliki konsoli, kartridży i kontrolera. Zapalonym graczom spodobają się trzy minimodele przedstawiające scenki z popularnych gier Atari®. W zestawie ukryto nawet scenkę z lat 80. do zbudowania. Nie przeszkadzać: tu się gra Odkryj na nowo trzy najpopularniejs Komputronik.plZłóż skargę | 878 zł |
LEGO 10306 ICONS Atari 2600Cofnij się w czasie do lat 80. dzięki zestawowi dla dorosłych LEGO Atari 2600 (10306). Ciesz się budowaniem, tworząc różnorod... więcejne detale repliki konsoli, kartridży i kontrolera. Electro.plZłóż skargę | 1 000 zł |
LEGO 10306 ICONS Atari 2600Cofnij się w czasie do lat 80. dzięki zestawowi dla dorosłych LEGO Atari 2600 (10306). Ciesz się budowaniem, tworząc różnorod... więcejne detale repliki konsoli, kartridży i kontrolera.... Avans.plZłóż skargę | 1 000 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Lego IconsPorównaj w tabeli →
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 719 zł
wiek 18+, unisex, transport lotniczy, elementów 2083 szt., ruchome części
od 259 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 693 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 1 999 zł
wiek 18+, unisex, rozrywka, elementów 3756 szt., bohaterów 11 szt., ruchome części
od 398 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1254 szt., bohaterów 4 szt.
od 59 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 4514 szt., bohaterów 22 szt., ruchome części
od 580 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1456 szt., ruchome części
od 1 920 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 3304 szt., bohaterów 8 szt.
od 829 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 2336 szt., ruchome części
od 949 zł
wiek 18+, unisex, elementów 2651 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 900 zł
wiek 18+, unisex, rycerze i piraci, elementów 2509 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 1 279 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 4014 szt., bohaterów 7 szt.
Wideo recenzje
LEGO Atari 2600 (VCS) review! Near-perfect entree with overpriced sides
11 sierpnia 202264 128 przegląd
LEGO ATARI 2600 Review SATISFYING SET!
21 lipca 202278 035 przegląd
LEGO Atari 2600 Console (10306) - 2022 EARLY Set Review
21 lipca 202225 115 przegląd
REVIEW: LEGO Atari with Games & Hidden Scene! Set 10306
21 lipca 202228 168 przegląd
Lego 10306 - Icons - Atari 2600 - recenzja
15 września 20221 041 przegląd
LEGO Icons 10306 Atari 2600 reveal & detailed preview
19 lipca 202250 306 przegląd
Childhood memories!! LEGO Atari 2600 revealed!! LEGO Icons 10306
19 lipca 202217 277 przegląd
Unboxing Lego Exclusives ATARI 2600 SET 10306
20 września 20221 089 przegląd
LEGO Icons 10306 Atari 2600 - LEGO Speed Build Review
19 października 202247 261 przegląd
LEGO Creator 10306 Atari 2600 Speed Build - Brick Builder
11 listopada 202260 761 przegląd
LEGO 2022 Atari 2600 Video Computer System 10306 Build Part 1
21 lipca 2022948 przegląd
LEGO® Icons™ | Atari® 2600 (10306)[2532 pcs] Step-by-Step Building Instructions | Top Brick Builder
31 października 20222 321 przegląd
LEGO Atari 2600 Video Computer System set 10306 speed build and review
5 września 2022659 przegląd
Lego Icons 10306 Atari 2600 Speed Build
12 grudnia 2022386 196 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 949 zł
wiek 18+, unisex, elementów 2651 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 900 zł
wiek 18+, unisex, rycerze i piraci, elementów 2509 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 789 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 2708 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 829 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 2336 szt., ruchome części
od 868 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 2339 szt., bohaterów 22 szt., ruchome części
od 825 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 2049 szt., bohaterów 2 szt.
od 877 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 2807 szt., ruchome części
od 760 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 2164 szt., bohaterów 4 szt., efekty świetlne