Конструктор Lego Atari 2600 10306
Відео 14Фото 16 |
Lego Atari 2600 10306 2022 рікIcons |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Atari 2600 10306
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków LEGO Icons Atari 2600 2532 elementy (10306)Cofnij się w czasie do lat 80. dzięki zestawowi dla dorosłych LEGO Atari 2600 (10306). Ciesz się budowaniem, tworząc różnorod... щеne detale repliki konsoli, kartridży i kontrolera. Zapalonym graczom spodobają się trzy minimodele przedstawiające scenki z popularnych gier Atari. W zestawie ukryto nawet scenkę z lat 80. do zbudowania.Nie przeszkadzać: tu się graOdkryj na nowo trzy najpopularniejs Rozetka.plПоскаржитись | 779 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Icons 10306 Atari 2600 DZI-ZKLO-LGO-1154Klocki LEGO® 10306 Atari® 2600 Cofnij się w czasie do lat 80. dzięki zestawowi dla dorosłych LEGO® Atari® 2600 (10306). Ciesz... щеsię budowaniem, tworząc różnorodne detale repliki konsoli, kartridży i kontrolera. Zapalonym graczom spodobają się trzy minimodele przedstawiające scenki z popularnych gier Atari®. W zestawie ukryto nawet scenkę z lat 80. do zbudowania. Nie przeszkadzać: tu się gra Odkryj na nowo trzy najpopularniejs Komputronik.plПоскаржитись | 878 zł |
LEGO 10306 ICONS Atari 2600Cofnij się w czasie do lat 80. dzięki zestawowi dla dorosłych LEGO Atari 2600 (10306). Ciesz się budowaniem, tworząc różnorod... щеne detale repliki konsoli, kartridży i kontrolera. Electro.plПоскаржитись | 1 000 zł |
LEGO 10306 ICONS Atari 2600Cofnij się w czasie do lat 80. dzięki zestawowi dla dorosłych LEGO Atari 2600 (10306). Ciesz się budowaniem, tworząc różnorod... щеne detale repliki konsoli, kartridży i kontrolera.... Avans.plПоскаржитись | 1 000 zł |
Lego LEGO Icons Atari 2600 10306Atari 2600 Cofnij się w czasie do lat 80. dzięki zestawowi dla dorosłych LEGO Atari 2600 (10306). Ciesz się budowaniem, tworz... щеąc różnorodne detale repliki konsoli, kartridży i kontrolera. Zapalonym graczom spodobają się trzy minimodele przedstawiające scenki z popularnych gier Atari. W zestawie... Bee.plПоскаржитись | 1 334 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Lego IconsПорівняти в таблиці →
від 582 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 259 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 693 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 829 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 2336 шт, рухомі деталі
від 949 zł
вік 18+, унісекс, деталей 2651 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 1 999 zł
вік 18+, унісекс, розваги, деталей 3756 шт, персонажів 11 шт, рухомі деталі
від 59 zł
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 4514 шт, персонажів 22 шт, рухомі деталі
від 580 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1456 шт, рухомі деталі
від 1 920 zł
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 3304 шт, персонажів 8 шт
від 175 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 301 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 900 zł
вік 18+, унісекс, лицарі і пірати, деталей 2509 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 1 279 zł
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 4014 шт, персонажів 7 шт
Відеоогляди
LEGO Atari 2600 (VCS) review! Near-perfect entree with overpriced sides
11 серпня 202264 128 переглядів
LEGO ATARI 2600 Review SATISFYING SET!
21 липня 202278 035 переглядів
LEGO Atari 2600 Console (10306) - 2022 EARLY Set Review
21 липня 202225 115 переглядів
REVIEW: LEGO Atari with Games & Hidden Scene! Set 10306
21 липня 202228 168 переглядів
Lego 10306 - Icons - Atari 2600 - recenzja
15 вересня 20221 048 переглядів
LEGO Icons 10306 Atari 2600 reveal & detailed preview
19 липня 202250 324 перегляда
Childhood memories!! LEGO Atari 2600 revealed!! LEGO Icons 10306
19 липня 202217 298 переглядів
Unboxing Lego Exclusives ATARI 2600 SET 10306
20 вересня 20221 100 переглядів
LEGO Icons 10306 Atari 2600 - LEGO Speed Build Review
19 жовтня 202247 440 переглядів
LEGO Creator 10306 Atari 2600 Speed Build - Brick Builder
11 листопада 202261 049 переглядів
LEGO 2022 Atari 2600 Video Computer System 10306 Build Part 1
21 липня 2022955 переглядів
LEGO® Icons™ | Atari® 2600 (10306)[2532 pcs] Step-by-Step Building Instructions | Top Brick Builder
31 жовтня 20222 384 перегляда
LEGO Atari 2600 Video Computer System set 10306 speed build and review
5 вересня 2022659 переглядів
Lego Icons 10306 Atari 2600 Speed Build
12 грудня 2022388 478 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 949 zł
вік 18+, унісекс, деталей 2651 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 900 zł
вік 18+, унісекс, лицарі і пірати, деталей 2509 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 789 zł
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 2708 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 829 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 2336 шт, рухомі деталі
від 868 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 2339 шт, персонажів 22 шт, рухомі деталі
від 825 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 2049 шт, персонажів 2 шт
від 877 zł
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 2807 шт, рухомі деталі
від 760 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 2164 шт, персонажів 4 шт, світлові ефекти