Конструктор Lego The Globe 21332
Відео 15Фото 8 |
Lego The Globe 21332 2022 рікIdeas |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego The Globe 21332
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Ideas 21332 GlobusGdzie chcesz si? dzisiaj wybra?? Zaplanuj kolejn? podró? podczas budowania modelu Globus (21332). Ten model kolekcjonerski st... щеworzony przez fana i opracowany przez zespó? LEGO® Ideas przedstawia obracaj?cy si? globus w stylu retro zbudowany z elementów LEGO Technic. Jego powierzchnia ozdobiona jest ?wiec?cymi w ciemno?ci p?ytkami z nazwami kontynentów i oceanów. Zbudowa? mo?na te? ikony ze statkiem i kompasem, a ca?o?? udekorowa? tabliczk? z napisem The Earth (Ziemia). Ten czaruj?cy model b?dzie niezwyk?? ozdob? ka?dego domu lub biura. Podró? bez wychodzenia z domu Podró? trwaj?ca 2585 elementów zaczyna si? od jednego klocka a ilustrowane instrukcje b?d? Twoim przewodnikiem na ka?dym etapie tej przygody. Ten kolekcjonerski model sprawdzi si? jako wspania?y prezent dla ka?dego mi?o?nika podró?y. Od?ó? smartfona, otwórz pude?ko i zrelaksuj si? Witaj w ?wiecie zestawów LEGO dla doros?ych strefie relaksu i skupionego, kreatywnego tworzenia w?asnymi r?kami. Od cudów ?wiata a? po magi? kina, ikony popkultury i o wiele wi?cej dla ka?dego znajdzie si? odpowiedni zestaw. Proshop.plПоскаржитись | 995 zł |
LEGO Ideas 21332 GlobusGLOBUS Gdzie chcesz się dzisiaj wybrać? Zaplanuj kolejną podróż podczas budowania modelu Globus... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 950 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Ideas 21332 Globus DZI-ZKLO-LGO-0544Klocki 21331 Ideas Globus, Lego Gdzie chcesz się dzisiaj wybrać? Zaplanuj kolejną podróż podczas budowania modelu Globus (213... ще32). Ten model kolekcjonerski stworzony przez fana i opracowany przez zespół LEGO® Ideas przedstawia obracający się globus w stylu retro zbudowany z elementów LEGO Technic. Jego powierzchnia ozdobiona jest świecącymi w ciemności płytkami z nazwami kontynentów i oceanów. Zbudować można też ikony ze statkiem i kompasem, a całość udekorować tabliczką z napisem „The Earth” (Ziemia). Ten czarujący model będzie niezwykłą ozdobą każdego domu lub biura. Podróż bez wychodzenia z domu. Podróż trwająca 2585 elementów zaczyna się od jednego klocka — a ilustrowane instrukcje będą Twoim przewodnikiem na każdym etapie tej przygody. Ten kolekcjonerski model sprawdzi się jako wspaniały prezent dla każdego miłośnika podróży. Odłóż smartfona, otwórz pudełko i zrelaksuj się. Witaj w świecie zestawów LEGO dla dorosłych — strefie relaksu i skupionego, kreatywnego tworzenia własnymi rękami. Od cudów świata aż po magię kina, ikony popkultury i o wiele więcej — dla każdego znajdzie się odpowiedni zestaw. Obracający się model globusa do ozdoby — zwiedź świat, budując zestaw Globus (21332), szczegółową replikę globusa w stylu retro LEGO® Ideas. Autentyczny ruch obrotowy — globus stworzony jest z dwóch rodzajów części LEGO®: elementy LEGO Technic tworzą klasyczną, obracającą się oś, a klocki LEGO System nadają globusowi kulisty kształt. Świecące w ciemności dekoracje — rozświetl pokój płytkami z nadrukowanymi nazwami kontynentów i oceanów. Ikony statku i kompasu do zbudowania — zbuduj statek i kompas w stylu retro, które możesz przyczepić do globusa, a także tabliczkę z napisem „The Earth” (Ziemia) do umieszczenia na podstawce. Pomysł na prezent dla dorosłych — zrób sobie prezent lub podaruj globus z 2585 elementów LEGO® innemu wielbicielowi podróży, geografii, sztuki lub dekoracji na urodziny, święta lub jako niespodziankę. Własnoręczna dekoracja do domu lub biura — ten model kolekcjonerski ma ok. 40 cm wysokości, 30 cm szerokości i 26 cm głębokości. Szczegółowe instrukcje — w zestawie jest ilustrowana broszura z informacjami o fanie, który wymyślił ten model, oraz projektantach LEGO®, którzy nad nim pracowali. Są w niej też ilustrowane instrukcje, które ułatwią Ci odprężające budowanie. Wybór fanów LEGO® — ten zestaw konstrukcyjny dla dorosłych jest częścią serii modeli LEGO Ideas stworzonych przez fanów, wybranych głosami miłośników LEGO oraz wyprodukowanych przez Grupę LEGO. Najwyższa jakość bez kompromisów — klocki LEGO® spełniają surowe branżowe standardy jakości już od 1958 roku. Dzięki temu łatwo się łączą i dobrze trzymają. Bezpieczeństwo gwarantowane — elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i skrupulatnie badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa. Komputronik.plПоскаржитись | 949 zł |
LEGO 21332 IDEAS GlobusGdzie chcesz się dzisiaj wybrać? Zaplanuj kolejną podróż podczas budowania modelu Globus (21332). Ten model kolekcjonerski st... щеworzony przez fana i opracowany przez zespół LEGO® Ideas przedstawia obracający się globus w stylu retro zbudowany z elementów LEGO Technic. Jego powierzchnia ozdobiona jest świecącymi w ciemności płytkami z nazwami kontynentów i oceanów. Zbudować można też ikony ze statkiem i kompasem, a całość udekorować tabliczką z napisem „The Earth” (Ziemia). Ten czarujący model będzie niezwykłą ozdobą każdego domu lub biura. Electro.plПоскаржитись | 950 zł |
LEGO 21332 IDEAS GlobusGdzie chcesz się dzisiaj wybrać? Zaplanuj kolejną podróż podczas budowania modelu Globus (21332). Ten model kolekcjonerski st... щеworzony przez fana i opracowany przez zespół LEGO® Ideas przedstawia obracający się globus w stylu retro zbudowany z elementów LEGO Technic. Jego powierzchnia ozdobiona jest świecącymi w ciemności płytkami z nazwami kontynentów i oceanów. Zbudować można też ikony ze statkiem i kompasem, a całość udekorować tabliczką z napisem „The Earth” (Ziemia). Ten czarujący model będzie niezwykłą ozdobą każdego domu lub biura.... Avans.plПоскаржитись | 950 zł |
ще 4 пропозиції
Серія Lego IdeasПорівняти в таблиці →
від 1 190 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3955 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 1 664 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3662 шт, мотор, звукові ефекти
від 760 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 2164 шт, персонажів 4 шт, світлові ефекти
від 390 zł
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1265 шт, персонажів 5 шт
від 545 zł
вік 18+, унісекс, лицарі і пірати, деталей 2103 шт, персонажів 4 шт
від 999 zł
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 2065 шт, персонажів 2 шт, мотор, світлові ефекти
від 1 599 zł
вік 16+, для хлопчиків, лицарі і пірати, деталей 2545 шт, персонажів 8 шт
від 456 zł
вік 14+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1969 шт, персонажів 2 шт
від 1 700 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 3745 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 799 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 2316 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
LEGO GLOBE is Amazing, BUT...
18 січня 2022955 633 перегляда
LEGO Ideas 21332 The Globe - LEGO Speed Build Review
9 лютого 2022163 717 переглядів
LEGO 21332 - IDEAS - The Globe - Speed build
2 лютого 202227 914 переглядів
LEGO Globe Set – Is It Any Good? 5 Minute Review!
19 січня 202212 660 переглядів
LEGO Ideas 21332 Globus - E61
5 березня 20224 109 переглядів
LEGO Ideas 21332 The Globe REVIEW
6 лютого 2022562 перегляда
Lego Ideas | The Globe | 21332 | Build and Review | AFOLCyril
4 лютого 2022319 переглядів
Lego Ideas The Globe (21332)
20 серпня 2022219 переглядів
LEGO IDEAS The Globe #21332 | Build & Review
15 березня 20232 597 переглядів
LEGO 21332 The Globe UNBOXING!
4 лютого 2022612 переглядів
LEGO IDEAS #40 - SET 21332 - THE GLOBE - REVIEW - OPENING - STOPMOTION BUILD
19 лютого 20222 702 перегляда
Lego Ideas | The Globe | 21332 - Unboxing and Speed build The Globe LEGO set
23 жовтня 2022382 перегляда
LEGO 21332 The Globe Speed Build
6 січня 2023569 переглядів
Unboxing Lego Ideas The Globe SET 21332
13 лютого 20221 044 перегляда
LEGO IDEAS The Globe 21332 Let’s Take A Look Review Images
20 січня 2022433 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 949 zł
вік 18+, унісекс, деталей 2651 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 789 zł
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 2708 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 829 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 2336 шт, рухомі деталі
від 900 zł
вік 18+, унісекс, лицарі і пірати, деталей 2509 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 760 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 2164 шт, персонажів 4 шт, світлові ефекти
від 868 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 2339 шт, персонажів 22 шт, рухомі деталі
від 799 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 2316 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі