Конструктор Lego The Mighty Bowser 71411
Відео 17Фото 9 |
Lego The Mighty Bowser 71411 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego The Mighty Bowser 71411
Усі ціни 34 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków LEGO Super Mario Potężny Bowser 2807 elementów (71411)Podziwiaj Królem Koopów, kolekcjonując, eksponując i bawiąc się potężnym Bowserem LEGO Super Mario (71411). Ta figurka do bud... щеowania wykorzystuje nowe elementy LEGO z października 2022 r. do odtworzenia kolców Bowsera. Figurka ma wiele funkcji, w tym urządzenie do wystrzeliwania kuli ognia i przycisk do sterowania ruchami głowy i szyi. Łapy i palce Bowsera również się poruszają!Inter Rozetka.plПоскаржитись | 879 zł |
LEGO Super Mario 71411 Pot??ny BowserZestaw LEGO® Super Mario Pot??ny Bowser (71411) zbuduj imponuj?cego Króla Koopów, wyeksponuj go i baw si? nim. Ta figurka... щеsk?ada si? z dost?pnych od pa?dziernika 2022 roku elementów LEGO. Odtworzysz prawdziw? posta? Bowsera, wraz z jego kolcami i charakterystycz Proshop.plПоскаржитись | 885 zł |
LEGO Super Mario 71411 Potężny BowserLEGO Super Mario 71411 Potężny Bowser Król we własnej, klockowej osobie Zestaw LEGO® Super... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 879 zł |
Klocki LEGO Super Mario Potężny Bowser 71411LEGO® Super Mario™ Potężny Bowser™ Zestaw LEGO® Super Mario™ Potężny Bowser™ (71411) — zbuduj imponującego Króla Koopów, wyek... щеsponuj go i baw się nim. Ta figurka składa się z dostępnych od października 2022 roku elementów LEGO. Odtworzysz prawdziwą postać Bowsera, wraz z jego kolcami i charakterystycz Maxelektro.plПоскаржитись | 970 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Super Mario 71411 Potężny Bowser DZI-ZKLO-LGO-09Klocki LEGO 71411 Potężny Bowser™ Klocki LEGO 71411 Potężny Bowser™LEGO Super Mario 71411 Potężny Bowser™Zestaw LEGO® Super M... щеario™ Potężny Bowser™ (71411) — zbuduj imponującego Króla Koopów, wyeksponuj go i baw się nim. Ta figurka składa się z dostępnych od października 2022 roku elementów LEGO. Odtworzysz prawdziwą postać Bowsera, wraz z jego kolcami i charakterystycz Komputronik.plПоскаржитись | 933 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego Super MarioПорівняти в таблиці →
від 194 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 231 шт, персонажів 1 шт, світлові ефекти, звукові ефекти
від 322 zł
вік 8+, унісекс, сюжетні набори, деталей 1157 шт
від 395 zł
вік 8+, унісекс, сюжетні набори, деталей 1216 шт, рухомі деталі
від 200 zł
вік 8+, унісекс, сюжетні набори, деталей 555 шт, рухомі деталі
від 130 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 280 шт, рухомі деталі, світлові ефекти, звукові ефекти
від 79 zł
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 174 шт
від 222 zł
вік 8+, унісекс, сюжетні набори, деталей 862 шт, рухомі деталі
від 145 zł
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 540 шт, рухомі деталі
від 112 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 205 шт, персонажів 2 шт
від 165 zł
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 494 шт
від 15 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 23 шт, персонажів 1 шт
Відеоогляди
LEGO Super Mario The Mighty Bowser - Built to Impress
7 липня 20222 375 964 перегляда
LEGO Mighty Bowser Review
4 жовтня 2022306 184 перегляда
LEGO Super Mario The Mighty Bowser HUGE 18+ Build Review
1 жовтня 2022226 004 перегляда
LEGO Mighty BOWSER VLOG, Review & Placement
8 жовтня 202249 994 перегляда
LEGO Mighty Bowser Set Review
16 вересня 202271 761 перегляд
REVIEW: LEGO The Mighty Bowser Set – Is It Worth $270?
16 вересня 202236 070 переглядів
We Built This Cursed LEGO Set And It Was… Good?
16 вересня 202224 695 переглядів
The Mighty Bowser EARLY Review! LEGO Super Mario Set 71411
16 вересня 202219 540 переглядів
The Mighty BOWSER LEGO Set Review!
16 вересня 202219 456 переглядів
LEGO 71411 The Mighty Bowser - SUPER MARIO 2022 Set Review
16 вересня 20222 944 перегляда
POTĘŻNY BOWSER LEGO SUPER MARIO 71411 RECENZJA
20 листопада 202213 541 перегляд
Lego The Mighty Bowser 71411 Speed Build and Thoughts | LEGO Super Mario
12 листопада 2023381 перегляд
LEGO - Super Mario - 71411 - The Mighty Bowser
25 лютого 2023131 перегляд
LEGO Instructions | Super Mario | 71411 | The Mighty Bowser
1 жовтня 20226 890 переглядів
LEGO 71411 instructions - Super Mario - The Mighty Bowser
4 жовтня 2022157 переглядів
Lego Super Mario 71411 The Mighty Bowser Speed Build
6 квітня 20231 425 108 переглядів
LEGO Super Mario 71411 The Mighty Bowser Speed Build
12 жовтня 2022469 739 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 789 zł
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 2708 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 868 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 2339 шт, персонажів 22 шт, рухомі деталі
від 900 zł
вік 18+, унісекс, лицарі і пірати, деталей 2509 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 954 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 2646 шт, рухомі деталі
від 829 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 2336 шт, рухомі деталі
від 949 zł
вік 18+, унісекс, деталей 2651 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 799 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 2316 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 600 zł
вік 16+, унісекс, будівлі, деталей 3036 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 900 zł
вік 10+, унісекс, залізниця, деталей 2623 шт, моделей 2, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 582 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 1 664 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3662 шт, мотор, звукові ефекти