Конструктор Lego Peachs Castle Expansion Set 71408
Відео 11Фото 7 |
Lego Peachs Castle Expansion Set 71408 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Peachs Castle Expansion Set 71408
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Super Mario 71408 Zamek Peach — zestaw rozszerzający | 396 zł |
Klocki LEGO Super Mario Zamek Peach - zestaw rozszerzający 71408LEGO® Super Mario™ Zamek Peach — zestaw zmieniający Zestaw Zamek Peach — zestaw rozszerzający (71408) pozwala dzieciom wzboga... щеcić swój świat LEGO® Super Mario™ o dobrze znany poziom. Razem z interaktywnymi figurkami LEGO® Mario™, LEGO® Luigi™ lub LEGO® Peach™ (figurki nie są częścią zestawu) gracze mogą zwiedzić nowe miejsce i zbierać cyfrowe monety na wiele sposobów. W zestawie są sala tronowa z obracającą się ścianą, za którą chowa się Bowser, witraż z wizerunkiem Peach, obraz ze znacznikiem akcji przedstawiający Bob-ombę, ciasto z Goombą w środku, specjalna rura zamku Peach, blok czasu, „uszkodzony” most, miska owoców z fioletowym owocem i nie tylko. (Uwaga: do interaktywnej zabawy wymagany jest zestaw startowy 71360, 71387 lub 71403). NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 1216 Zalecany wiek: 8+ Długość pudełka (mm): 480 Szerokość pudełka (mm): 378 Wysokość pudełka (mm): 94 Waga opakowania (kg): 1,54 Zestaw rozszerzający z kultową lokalizacją Odkrywanie tego niezwykle szczegółowego zamku Peach z klocków i podejmowanie ciekawych wyzwań będzie dla dzieci prawdziwą przygodą. Współpraca jest fajna Baw się we dwójkę, łącząc dwie interaktywne figurki z zestawu startowego (LEGO® Mario™, LEGO® Luigi™ lub LEGO® Peach™ – nie dołączono). Więcej zabawy Do zabawy potrzeba zestawu startowego 71360, 71387 lub 71403. Sala tronowa Obróć ścianę w sali tronowej, za którą chowa się Bowser. Mnóstwo realistycznych detali Witraż z wizerunkiem Peach, obraz przedstawiający Bob-ombę. Specjalna rura zamku Peach Za pomocą tej rury można włączyć kultową muzykę zamku Peach. Pięć posta Maxelektro.plПоскаржитись | 474 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Super Mario 71408 Zamek Peach - zestaw rozszerzaKlocki LEGO 71408 Zamek Peach — zestaw rozszerzający Zestaw Zamek Peach — zestaw rozszerzający (71408) pozwala dzieciom wzbog... щеacić swój świat LEGO® Super Mario™ o dobrze znany poziom. Razem z interaktywnymi figurkami LEGO® Mario™, LEGO® Luigi™ lub LEGO® Peach™ (figurki nie są częścią zestawu) gracze mogą zwiedzić nowe miejsce i zbierać cyfrowe monety na wiele sposobów. W zestawie są sala tronowa z obracającą się ścianą, za którą chowa się Bowser, witraż z wizerunkiem Peach, obraz ze znacznikiem akcji przedstawiający Bob-ombę, ciasto z Goombą w środku, specjalna rura zamku Peach, blok czasu, „uszkodzony” most, miska owoców z fioletowym owocem i nie tylko. (Uwaga: do interaktywnej zabawy wymagany jest zestaw startowy 71360, 71387 lub 71403). Podziel się radością! Ten zestaw zabawek to najlepszy prezent dla dzieci w wieku od ośmiu lat. Zawiera pięć postaci ze świata Super Mario™ i doskonale nadaje się do zabawy zarówno w pojedynkę, jak i w grupie. W aplikacji LEGO Super Mario dostępne są instrukcje budowania, które można pobrać. Nieograniczone poziomy! Zestawy startowe i rozszerzające LEGO Super Mario pozwalają fanom rozbudowywać, przekształcać i tworzyć własne poziomy, na których przez wiele godzin można się bawić w zbieranie monet. Niezwykle szczegółowy zestaw Zamek Peach (71408) — dzieci mogą wzbogacić swój świat LEGO® Super Mario™ o kultowy poziom dzięki temu bogatemu w wyzwania zestawowi rozszerzającemu Pięć zabawkowych figurek LEGO® Super Mario™ — Bowser, Ludwig, Toadette, Goomba i Bob-omb Realistyczne elementy — specjalna rura zamku Peach, blok czasu, witraż z wizerunkiem Peach, obraz z ukrytym znacznikiem akcji przedstawiający Bob-ombę, ciasto z Goombą w środku, fioletowy owoc i nie tylko Sala tronowa — pomóż LEGO® Mario™, LEGO® Luigiemu™ lub LEGO® Peach™ (figurki nie są częścią zestawu) aktywować platformę, aby obrócić ścianę i odsłonić Bowsera, którego można przewrócić, wskakując na odpowiednie elementy Prezent dla ośmiolatków i starszych dzieci — podaruj ten 1216-elementowy zestaw jako prezent na urodziny lub pod choinkę dzieciom, które lubią nowe trendy i mają już zestaw startowy LEGO® Super Mario™ (71360, 71387 lub 71403) wymagany do zabawy Przebudowuj i łącz — modułowy zestaw w swojej podstawowej konfiguracji ma ok. 30 cm wysokości, 36 cm szerokości i 48 cm głębokości. Można go również połączyć z innymi zestawami LEGO® Super Mario™ Cyfrowe instrukcje — w aplikacji towarzyszącej LEGO® Super Mario™ dostępne są instrukcje budowania, kreatywne inspiracje i inne materiały. Listę zgodnych urządzeń z systemem Android i iOS znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicec Komputronik.plПоскаржитись | 559 zł |
Lego LEGO Super Mario Zamek Peach - zestaw rozszerzający 71408Awansuj na wyższy poziom dzięki rewelacyjnemu modelowi zamku Peach Zestaw Zamek Peach — zestaw rozszerzający (71408) pozwala... щеdzieciom wzbogacić swój świat LEGO® Super Mario™ o dobrze znany poziom. Razem z interaktywnymi figurkami LEGO® Mario™, LEGO® Luigi™ lub LEGO® Peach™ (figurki nie są częścią... Bee.plПоскаржитись | 545 zł |
LEGO Super Mario Zamek Peach - zestaw rozszerzający 71408Awansuj na wyższy poziom dzięki rewelacyjnemu modelowi zamku PeachZestaw Zamek Peach — zestaw rozszerzający (71408) poz... щеwala dzieciom wzbogacić swój świat LEGO® Super Mario™ o dobrze znany poziom. Razem z interaktywnymi figurkami LEGO® Mario™, LEGO® Luigi™... Taniaksiazka.plПоскаржитись | 540 zł |
ще 16 пропозицій
Серія Lego Super MarioПорівняти в таблиці →
від 199 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 231 шт, персонажів 1 шт, світлові ефекти, звукові ефекти
від 146 zł
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 500 шт
від 322 zł
вік 8+, унісекс, сюжетні набори, деталей 1157 шт
від 130 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 280 шт, рухомі деталі, світлові ефекти, звукові ефекти
від 42 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 46 шт
від 222 zł
вік 8+, унісекс, сюжетні набори, деталей 862 шт, рухомі деталі
від 144 zł
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 540 шт, рухомі деталі
від 195 zł
вік 8+, унісекс, сюжетні набори, деталей 555 шт, рухомі деталі
від 112 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 205 шт, персонажів 2 шт
від 165 zł
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 494 шт
від 79 zł
вік 7+, унісекс, сюжетні набори, деталей 174 шт
від 15 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 23 шт, персонажів 1 шт
Відеоогляди
LEGO Super Mario Peach's Castle (71408) - 2022 Set Review
21 липня 202259 976 переглядів
Peach's Castle Expansion Set EARLY Review! LEGO Super Mario Set 71408
20 липня 202216 720 переглядів
LEGO 71408 Peach's Castle - SUPER MARIO 2022 Set Review
1 серпня 2022919 переглядів
BIAŁY ZAMEK PEACH (71408) / RECENZJA
24 серпня 202220 393 перегляда
【SpeedBuild】Lego Mario 71408 SuperMario Peach's Castle Challenge / ピーチ城 チャレンジ【高速組立】
2 листопада 20221 079 переглядів
LEGO instructions - Super Mario - 71408 - Princess Peach's Castle
1 серпня 20224 215 переглядів
LEGO Mario: Peach’s Castle set Instructions | Set 71408
10 серпня 20228 969 переглядів
LEGO Instructions | Peach’s Castle | 71408 | LEGO Super Mario Expansion Set
24 липня 20225 331 перегляд
LEGO Instructions for Super Mario Princess Peach's Castle Expansion Set 71408
10 січня 20231 840 переглядів
Lego Super Mario 71408 Peach’s Castle Speed Build
17 липня 2023248 429 переглядів
Bowser in the Mushroom Kingdom? Let take him down! LEGO Mario - 71408 Peach's Castle Expansion Set
21 липня 202340 087 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 376 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 393 zł
вік 8+, унісекс, тварини, деталей 989 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 456 zł
вік 14+, унісекс, фантастика, деталей 1062 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 490 zł
вік 18+, унісекс, тварини, деталей 1212 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 240 zł
вік 10+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1360 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 285 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1003 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 344 zł
вік 9+, унісекс, розваги, деталей 1002 шт, моделей 3, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 495 zł
вік 9+, унісекс, деталей 1406 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 345 zł
вік 13+, унісекс, фантастика, деталей 1212 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 477 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1060 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 433 zł
вік 10+, унісекс, повітряний транспорт, деталей 1134 шт, рухомі деталі
від 490 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1356 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі