Klocki Lego Hogwarts Carriage and Thestrals 76400
Wideo 16Zdjęcia 8 |
Lego Hogwarts Carriage and Thestrals 76400 2022 rokHarry Potter |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Hogwarts Carriage and Thestrals 76400
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lego LEGO Harry Potter Testrale i kareta z Hogwartu 76400Mistyczne stworzenia i magiczne przygody podczas przejażdżki karetą Zestaw LEGO® Harry Potter™ Testrale i kareta z Hogwartu™... więcej(76400) to zabawka do złożenia z klocków dla siedmiolatków i starszych dzieci, którym spodoba się opieka nad magicznymi stworzeniami i niezliczone przygody podczas... Bee.plZłóż skargę | 72 zł |
LEGO 76400 Harry Potter Testrale i kareta z HogwartuWybierz się z Harrym Potterem™ i Luną Lovegood™ do Zakazanego Lasu, a spotkasz dorosłego i młodego testrala, które szukają je... więcejdzenia wśród drzew. Zaprzyjaźnij się z tymi tajemniczymi, skrzydlatymi stworzeniami. Może mają ochotę na jabłko albo kawałek mięsa? Potem zaprzęgnij dorosłego testrala do karety i wybierz się na przejażdżkę z Hogwartu™ aż do Hogsmeade™ i z powrotem!... Mediaexpert.plZłóż skargę | 70 zł |
LEGO 76400 Harry Potter Testrale i kareta z HogwartuWybierz się z Harrym Potterem™ i Luną Lovegood™ do Zakazanego Lasu, a spotkasz dorosłego i młodego testrala, które szukają je... więcejdzenia wśród drzew. Zaprzyjaźnij się z tymi tajemniczymi, skrzydlatymi stworzeniami. Może mają ochotę na jabłko albo kawałek mięsa? Potem zaprzęgnij dorosłego testrala do karety i wybierz się na przejażdżkę z Hogwartu™ aż do Hogsmeade™ i z powrotem!Mistyc PlanetaKlockow.plZłóż skargę | 85 zł |
Lego Harry Potter 76400 Testrale kareta z Hogwart | 80 zł |
LEGO Harry Potter, klocki, Testrale i kareta z Hogwartu, 76400Mistyczne stworzenia i magiczne przejażdżki Na fanów Harry’ego Pottera™czekają zaczarowane przygody podczas spotkania ze skrz... więcejydlatymi testralami w Zakazanym ... EmpikZłóż skargę | 77 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Lego Harry PotterPorównaj w tabeli →
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 549 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 2660 szt., bohaterów 1 szt.
od 250 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 896 szt., bohaterów 5 szt.
od 45 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 217 szt., bohaterów 4 szt.
od 198 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 630 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 699 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1074 szt., bohaterów 8 szt.
od 300 zł
wiek 6+, unisex, fantasy, elementów 33 szt., bohaterów 4 szt.
od 67 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 337 szt., ruchome części
od 478 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 876 szt., bohaterów 4 szt.
od 295 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 777 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 1 699 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 5129 szt., bohaterów 20 szt., efekty świetlne
od 15 zł
wiek 5+, unisex, fantasy, elementów 8 szt., bohaterów 1 szt.
od 109 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 349 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 240 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 990 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 565 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1083 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 159 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 587 szt., bohaterów 5 szt.
Wideo recenzje
LEGO Harry Potter 2022 Hogwarts Carriage and Thestrals (76400) Review
18 maja 202217 159 przegląd
LEGO Harry Potter 76400 Hogwarts Carriage & Thestrals REVIEW (Summer 2022)
15 maja 20223 992 przegląd
June 2022 Set Review! LEGO Harry Potter 76400 Hogwarts Carriage and Thestrals + MOC Comparison
24 maja 20221 281 przegląd
LEGO HARRY POTTER 76400 TESTRALE I KARETA Z HOGWARTU - RECENZJA
12 czerwca 2022185 przegląd
RODZINKA TESTRALI (76400) / RECENZJA
6 czerwca 20228 204 przegląd
LEGO HARRY POTTER 76400 | TESTRALE I KARETA Z HOGWARTU | RECENZJA
27 maja 202212 412 przegląd
ASMR Lego building Hogwarts Carriage and Thestrals 2023 Soft Spoken
31 marca 2023262 przegląd
LEGO #76400 Harry Potter Hogwarts Carriage and Thestrals Snap Build
7 kwietnia 2023184 przegląd
LEGO - 76400 - Harry Potter - Hogwarts Carriage and Thestrals
17 czerwca 2022120 przegląd
Harry Potter (Hogwarts Carriage and Thestrals 76400) REVIEW
8 czerwca 2022148 przegląd
LEGO Harry Potter 76400 Hogwarts Carriage and Thestrals Review!
10 lipca 2022755 przegląd
Обзор набора лего Гарри Поттер- Hogwarts Carriage and Thestrals (76400)
31 grudnia 2022624 przegląd
Lego Harry Potter Hogwarts Carriage and Thestrals Set Review
8 lipca 2023280 przegląd
LEGO instructions - Harry Potter ™ - 76400 - Hogwarts Carriage and Thestrals
11 czerwca 2022249 przegląd
Watch me Build Lego 76400 Harry Potter Wizarding World Hogwarts Carriage & Thestrals, Speed Build
28 czerwca 2022210 przegląd
Lego Hogwarts Carriage and Thestrals - Lego Harry Potter Speed Build & Unboxing 76400
20 lutego 2023442 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 70 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 137 szt., bohaterów 2 szt.
od 59 zł
wiek 5+, unisex, straż pożarna, elementów 144 szt., bohaterów 3 szt.
od 79 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 133 szt.
od 50 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 119 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 61 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 103 szt., bohaterów 2 szt.
od 45 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 110 szt., bohaterów 3 szt.