Конструктор Lego Ahsoka Tanos T-6 Jedi Shuttle 75362
Відео 13Фото 10 |
Lego Ahsoka Tanos T-6 Jedi Shuttle 75362 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Ahsoka Tanos T-6 Jedi Shuttle 75362
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków Lego Star Wars Prom kosmiczny Jedi T-6 Ahsoki Tano 601 częśDzięki tej niezwykle szczegółowej replice wahadłowca Jedi T-6 Ahsoki Tano (75362) zbudowanej z klocków LEGO dzieci mogą odgry... щеwać sceny z serialu „Star Wars: Ahsoka”. Ten model statku kosmicznego ma otwierany kokpit z miejscem na minifigurkę LEGO, podwozie, które można łatwo schować w trybie lotu, dwa miotacze klocków i dwa schowki na narzędzia i broń. To fantastyczny pomysł na prezent dla dzieci w wieku od dziewięciu lat. Ten pełen akcji zestaw zawiera także minifigurki LEGO Ahsoki Tano, Sabine Wren, profesora Huyanga i Marroka (nowość na wrzesień 2023 r.) oraz miecze świetlne, miotacze i inne elementy, które zachęcą do kreatywnej zabawy. Od 1999 roku Grupa LEGO odtwarza kultowe statki kosmiczne, pojazdy, krajobrazy i postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen, dlatego w naszej kolekcji coś dla siebie znajdą fani w każdym wieku. Cztery minifigurki Star Wars — Ahsoka Tano z dwoma mieczami świetlnymi, Sabine Wren z dwoma blasterami, profesor Huyang z kluczem i Marrok z podwójnym mieczem św... Rozetka.plПоскаржитись | 259 zł |
LEGO Star Wars 75362 Prom kosmiczny Jedi T-6 Ahsoki TanoPrzygotuj si? do akcji w superfajnym promie kosmicznym Jedi T-6 Ahsoki Tano! Schowaj bro? i narz?dzia do schowków, a potem ws... щеkocz do kokpitu i przygotuj si? do startu. Schowaj podwozie, aby ustawi? skrzyd?a w tryb lotu. Wyceluj z miotaczy klocków we wrogie my?liwce, a nast?pnie wyl?duj, z?ap za miecze ?wietlne i po??cz si?y z Sabine Wren, by walczy? z Marrokiem! Cztery minifigurki LEGO® Star Wars z mieczami ?wietlnymi, blasterami i nie tylko Wahad?owiec Jedi T-6 ma dwa miotacze klocków i dwa schowki Wsu? podwozie, aby automatycznie ustawi? skrzyd?a w tryb lotu Pomys? na prezent LEGO® dla dziewi?ciolatkó Proshop.plПоскаржитись | 284 zł |
LEGO Star Wars 75362 Prom kosmiczny Jedi T-6 Ahsoki TanoStar Wars 75362 Klocki Prom kosmiczny Jedi T-6 Ahs Star Wars 75362 Klocki Prom kosmiczny Jedi... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 240 zł |
Klocki LEGO Star Wars Prom kosmiczny Jedi T-6 Ahsoki Tano 75362LEGO® Star Wars™ Prom kosmiczny Jedi T-6 Ahsoki Tano Dzięki tej niezwykle szczegółowej replice wahadłowca Jedi T-6 Ahsoki Tan... щеo (75362) zbudowanej z klocków LEGO® dzieci mogą odgrywać sceny z serialu „Star Wars: Ahsoka”. Ten model statku kosmicznego ma otwierany kokpit z miejscem na minifigurkę LEGO, podwozie, które można łatwo schować w trybie lotu, dwa miotacze klocków i dwa schowki na narzędzia i broń. To fantastyczny pomysł na prezent dla dzieci w wieku od dziewięciu lat. Ten pełen akcji zestaw zawiera także minifigurki LEGO Ahsoki Tano, Sabine Wren, profesora Huyanga i Marroka (nowość na wrzesień 2023 r.) oraz miecze świetlne, miotacze i inne elementy, które zachęcą do kreatywnej zabawy. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczaba sztuk: 601 Zalecany wiek: 9+ Długość pudełka (mm): 382 Szerokość pudełka (mm): 262 Wysokość pudełka (mm): 70,5 Waga pudełka (kg): 0,877 Wiele godzin pomysłowej zabawy Elementy tego zestawu, czyli prom Jedi T-6 i cztery minifigurki z serii LEGO® Star Wars™, pobudzą wyobraźnię dzieci. Otwierany kokpit Przygotuj minifigurkę LEGO® Ashoki Tano do akcji. Podwozie Wysuń podwozie, aby ustawić skrzydła do lotu. Gotowe do akcji Aktywuj dwa miotacze klocków. Dwa schowki Na pokładzie z łatwością można przewozić narzędzia i broń. Cztery minifigurki LEGO® Star Wars™ Ahsoka Tano, Sabine Wren, profesor Huyang i Marrok. LEGO Builder Pobierz aplikację LEGO Builder, która zawiera narzędzia umożliwiające powiększanie i obracanie cyfrowej wersji modelu w 3D podczas budowania, a także zapisywanie zestawów i śledzenie postępów. Fajne zabawki do budowania Od 1999 roku Grupa LEGO odtwarza kultowe statki kosmiczne, pojazdy, krajobrazy i postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen™, dlatego w naszej kolekcji coś dla siebie znajdą fani w każdym wieku Wahadłowiec Jedi T-6 Ahsoki Tano (75362) do zabawy — dzięki tej szczegółowej replice statku kosmicznego Ahsoki Tano z klocków LEGO® dzieci mogą odgrywać własne historie z serialu „Star Wars: Ahsoka” Cztery minifigurki Star Wars™ — Ahsoka Tano z dwoma mieczami świetlnymi, Sabine Wren z dwoma blasterami, profesor Huyang z kluczem i Marrok z podwójnym mieczem świetlnym Stworzony do kreatywnej zabawy — ten statek kosmiczny LEGO® Star Wars™ ma otwierany kokpit z miejscem na minifigurkę LEGO, dwa miotacze klocków i dwa schowki na narzędzia i broń Tryby lotu i lądowania — wsuń podwozie, aby automatycznie ustawić skrzydła w tryb lotu Prezent dla dziewięciolatkó Maxelektro.plПоскаржитись | 374 zł |
LEGO 75362 Star Wars Prom kosmiczny Jedi T-6 Ahsoki TanoDzięki tej niezwykle szczegółowej replice wahadłowca Jedi T-6 Ahsoki Tano (75362) zbudowanej z klocków LEGO dzieci mogą odgry... щеwać sceny z serialu „Star Wars: Ahsoka”. Ten model statku kosmicznego ma otwierany kokpit z miejscem na minifigurkę LEGO, podwozie, które można łatwo schować w trybie lotu, dwa miotacze klocków i dwa schowki na narzędzia i broń. Electro.plПоскаржитись | 280 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego Star WarsПорівняти в таблиці →
від 97 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 215 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 191 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 970 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1005 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 173 zł
вік 18+, для хлопчиків, фантастика, деталей 834 шт, рухомі деталі
від 2 769 zł
вік 16+, для хлопчиків, фантастика, деталей 7541 шт, персонажів 10 шт, рухомі деталі
від 680 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1083 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 85 шт, рухомі деталі
від 402 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 924 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 856 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 143 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 66 шт, персонажів 3 шт
від 256 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 540 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 460 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 396 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 51 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 88 шт, персонажів 2 шт
від 65 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 108 шт, персонажів 4 шт
від 71 zł
вік 4+, для хлопчиків, фантастика, деталей 77 шт, персонажів 2 шт
Відеоогляди
ZDOBYŁEM NOWY ZESTAW Z AHSOKI | LEGO STAR WARS 75362
24 серпня 20232 628 переглядів
PROM KOSMICZNY JEDI T-6 AHSOKI TANO LEGO STAR WARS 75362 RECENZJA
30 серпня 202319 252 перегляда
EARLY: 2023 LEGO Star Wars AHSOKA TANO'S T-6 JEDI SHUTTLE Review! (75362)
17 серпня 202317 155 переглядів
Ahsoka Tano's T-6 Jedi Shuttle (75362) EARLY Review!! | LEGO Star Wars
22 серпня 20232 995 переглядів
Does Size Matter? | LEGO Star Wars Ahsoka Tano's T-6 Jedi Shuttle (75362) Review
27 серпня 202313 071 перегляд
LEGO Star Wars - 75362 Ahsoka Tano's T-6 Jedi Shuttle Review! #Shorts
18 вересня 20231 910 переглядів
LEGO Star Wars 75362 AHSOKA TANO'S T-6 JEDI SHUTTLE Review! (2023)
18 серпня 2023219 784 перегляда
Bitte nur von der Schokoladenseite ansehen: LEGO Star Wars "Ahsoka Tanos T-6 Shuttle" Review! 75362
24 серпня 2023124 302 перегляда
LEGO Star Wars Ahsoka's T-6 Shuttle REVIEW | Set 75362
20 серпня 202372 001 перегляд
LEGO Star Wars CLONE WARS vs. AHSOKA T-6 JEDI SHUTTLE COMPARISON! (7931 vs 75362 | 2011 vs 2023)
18 серпня 2023221 418 переглядів
AIN'T NO WAY.... 75362 - Ahsoka Tano's T-6 Jedi Shuttle Review
10 серпня 2023114 696 переглядів
LEGO 75362 Ahsoka Tano's T-6 Jedi Shuttle review
24 серпня 20234 779 переглядів
Build the micro version of LEGO 75362 Ahsoka Tano's T-6 Jedi Shuttle set!
31 липня 20232 191 перегляд
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 192 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 586 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 230 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 623 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 199 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 526 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 219 zł
вік 9+, унісекс, фентезі, деталей 599 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 295 zł
вік 9+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 502 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 250 zł
вік 9+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 553 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 239 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 532 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 192 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 579 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 270 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 529 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 209 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 494 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 165 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 581 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 227 zł
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 540 шт, рухомі деталі