Klocki Lego Monster Jam El Toro Loco 42135
Wideo 16Zdjęcia 6 |
Lego Monster Jam El Toro Loco 42135 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Monster Jam El Toro Loco 42135
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Technic 42135 Monster Jam El Toro Loco | 70 zł |
LEGO 42135 Technic Monster Jam El Toro LocoEl Toro Loco™ z zestawu 42135 to jeden z najbardziej znanych monster trucków z pokazów Monster Jam™. Teraz siedmiolatki i sta... więcejrsze dzieci mogą zbudować swojego ulubieńca z klocków LEGO® z tego emocjonującego zestawu konstrukcyjnego Electro.plZłóż skargę | 70 zł |
Klocki LEGO Technic Monster Jam El Toro Loco 42135LEGO® Technic Monster Jam™ El Toro Loco™ 42135 7+ 247 elementów El Toro Loco™ z zestawu 42135 to jeden z najbardziej znanych... więcejmonster trucków z pokazów Monster Jam™. Teraz siedmiolatki i starsze dzieci mogą zbudować swojego ulubieńca z klocków LEGO® z tego emocjonującego zestawu konstrukcyjnego Maxelektro.plZłóż skargę | 75 zł |
LEGO 42135 Technic Monster Jam El Toro LocoEl Toro Loco™ z zestawu 42135 to jeden z najbardziej znanych monster trucków z pokazów Monster Jam™. Teraz siedmiolatki i sta... więcejrsze dzieci mogą zbudować swojego ulubieńca z klocków LEGO® z tego emocjonującego zestawu konstrukcyjnego Avans.plZłóż skargę | 70 zł |
Lego LEGO Technic Monster Jam El Toro Loco 42135El Toro Loco™ to rozwścieczony byk, który wyczuwa strach swoich przeciwników. Teraz możesz zbudować tego legendarnego monster... więcejtrucka z zestawu LEGO® Technic Monster Jam™ El Toro Loco™. Użyj napędu typu pull-back i rozpędź auto, a potem wykonaj parę fajnych sztuczek swoim ulubionym bohaterem pokazów... Bee.plZłóż skargę | 77 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego TechnicPorównaj w tabeli →
od 285 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1466 szt., ruchome części
od 1 399 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 3778 szt., ruchome części
od 688 zł
wiek 11+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 2573 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 219 szt., ruchome części
od 970 zł
wiek 18+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 3696 szt., ruchome części
od 749 zł
wiek 9+, dla chłopców, budownictwo, elementów 592 szt., modeli 2, ruchome części
od 729 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1642 szt., ruchome części
od 192 zł
wiek 9+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 665 szt., ruchome części
od 107 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 503 szt., ruchome części
od 596 zł
wiek 11+, unisex, transport lądowy, elementów 1492 szt., ruchome części
od 65 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 390 szt., ruchome części
od 93 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 240 szt., inercyjne
od 45 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 244 szt., modeli 2, inercyjne
od 262 zł
wiek 10+, unisex, elementów 526 szt., ruchome części
od 320 zł
wiek 10+, unisex, kosmos, elementów 1132 szt., ruchome części
od 168 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 905 szt., ruchome części
od 174 zł
wiek 9+, unisex, transport lądowy, elementów 452 szt., ruchome części
od 524 zł
wiek 11+, unisex, kosmos, elementów 1599 szt., ruchome części
od 165 zł
wiek 10+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 646 szt., ruchome części
Wideo recenzje
LEGO Technic 42135: Monster Jam El Toro Loco - RECENZJA | Monster truck z klocków!
10 czerwca 2022792 przegląd
LEGO TECHNIC 42135 Monster Jam EL TORO LOCO and ROCK RACER Speed Build #LegoTechnic #LegoBuild
19 lipca 2022594 przegląd
Lego Technic 42135 Monster Jam, El Toro Loco Speed Build and Review #lego #legotechnic #monsterjam
25 lipca 2022148 przegląd
LEGO Technic Monster Jam El Toro Loco (42135) Set Build & Review
23 stycznia 2023343 przegląd
LEGO Technic 42135 Monster Jam El Toro Loco
17 grudnia 2022144 przegląd
LEGO 42135: Monster Jam El Toro Loco: In-depth Review, Speed Build & Parts List
16 stycznia 20228 194 przegląd
LEGO Technic Monster Jam El Toro Loco 42135 Shown
2 grudnia 20217 984 przegląd
SPEED BUILD: LEGO® Technic 42135 Monster Jam™ El Toro Loco
14 czerwca 2022994 przegląd
LEGO Technic 2022 Monster Jam 42134 & 42135 detailed building review
5 stycznia 202265 415 przegląd
LEGO 42135 Monster Jam™ El Toro Loco™ (4K) - building instructions 2/2
12 stycznia 2022438 przegląd
LEGO Technic 42135 Monster Jam El Toro Loco - LEGO Speed Build Review
10 stycznia 2022116 228 przegląd
LEGO Instructions | Technic | 42135 | Monster Jam El Toro Loco (Model B)
1 stycznia 202216 835 przegląd
LEGO Technic Monster Truck Drag Race Competition - Sets 42118 42119 42134 42135 Grave Digger & More
17 stycznia 202238 620 przegląd
LEGO Technic 42135, Monster Jam El Toro Loco - building instructions
13 stycznia 20221 109 przegląd
LEGO Technic 42135 Monster Jam
1 marca 2022619 przegląd
Let's Build LEGO Technic 42135 Monster Jam™ El Toro Loco™ [Stop Motion and Speed Build]
15 stycznia 2022874 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 45 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 244 szt., modeli 2, inercyjne
od 45 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 260 szt., modeli 2, inercyjne
od 65 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 270 szt., modeli 3
od 45 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 217 szt., modeli 2, inercyjne
od 58 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 243 szt., bohaterów 1 szt.
od 80 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 236 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 45 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 263 szt., bohaterów 1 szt.
od 61 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 262 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 70 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 280 szt., bohaterów 1 szt.
od 85 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., inercyjne
od 93 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 240 szt., inercyjne