Конструктор Lego Series 20 71027
Відео 14Фото 11 |
Lego Series 20 71027 2020 рікMinifigures |
|
Містить одну з 16 різних фігур
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego MinifiguresПорівняти в таблиці →
від 13 zł
вік 5+, унісекс, сюжетні набори, деталей 9 шт, персонажів 1 шт
від 45 zł
вік 5+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1 шт, персонажів 1 шт
від 39 zł
вік 5+, унісекс, набори деталей, деталей 1 шт, персонажів 1 шт
від 12 zł
вік 5+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 10 шт, персонажів 1 шт
від 70 zł
вік 5+, унісекс, набори деталей, деталей 1 шт, персонажів 1 шт
від 35 zł
вік 5+, унісекс, набори деталей, деталей 1 шт, персонажів 1 шт
від 15 zł
вік 5+, унісекс, набори деталей, деталей 8 шт, персонажів 1 шт
від 14 zł
вік 5+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 8 шт, персонажів 1 шт
від 60 zł
вік 5+, унісекс, набори деталей, деталей 1 шт, персонажів 1 шт
від 250 zł
вік 10+, унісекс, деталей 654 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 60 zł
вік 5+, унісекс, набори деталей, деталей 1 шт, персонажів 1 шт
від 14 zł
вік 5+, унісекс, набори деталей, деталей 1 шт, персонажів 1 шт
від 35 zł
вік 5+, унісекс, набори деталей, деталей 1 шт, персонажів 1 шт
від 16 zł
вік 5+, унісекс, набори деталей, деталей 1 шт, персонажів 1 шт
від 200 zł
вік 5+, унісекс, набори деталей, деталей 1 шт, персонажів 1 шт
Відеоогляди
LEGO Minifigurki 71027 - SERIA 20 - OPENING #71027
22 квітня 2020344 перегляда
LEGO Minifigurki 71027 - Seria 20/OPENNING #4
26 травня 2020104 перегляда
LEGO Minifigurki SERIA 20 71027 / OPENING 1
24 квітня 202088 977 переглядів
LEGO Collectible Minifigures Series 20 IN DETAIL! (OFFICIAL PICTURES!) | LEGO News
18 березня 2020844 перегляда
Feel Guide! Series 20 LEGO Collectible Minifigures - All 16 - 71027
2 травня 2020727 переглядів
Random Series 20 LEGO Minifigures (71027)
2 травня 2020590 переглядів
LEGO® Collectable Minifigures 71027 Series 20 | Speed build | Review | English
20 травня 2020189 переглядів
LEGO Minifigures 71027 Series 20 Review - 4K
19 лютого 2021123 перегляда
Lego haul #1 - 71027 Minifigures Series 20
16 червня 2020127 переглядів
Opening a complete set of series 20 Lego Collectable Minifigures
7 серпня 2020137 переглядів
Lego 71027 Series 20 Collectable Minifigures Feel Guide
13 липня 2020584 перегляда
LEGO Minifigures 71027 - 20 Series | Viking | Athlete | Knight | Pirate | Sea Rescuer & more | 2020
24 квітня 2020622 перегляда
LEGO minifigure: Brick Costume Guy (col370) [SERIES 20 - BRICK]
10 травня 20201 742 перегляда
LEGO Minifigures Series 20 review! 2020 set 71027!
20 жовтня 2020364 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 15 zł
вік 5+, унісекс, набори деталей, деталей 8 шт, персонажів 1 шт
від 15 zł
вік 5+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 9 шт, персонажів 1 шт
від 21 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 10 шт, персонажів 1 шт, інерційний
від 19 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 10 шт, персонажів 1 шт, інерційний
від 17 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 10 шт, персонажів 1 шт, інерційний
від 42 zł
вік 1+, унісекс, набори деталей, деталей 9 шт, бокс для зберігання
від 582 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі