Конструктор Lego Ghost and Phantom II 75357
Відео 9Фото 10 |
Lego Ghost and Phantom II 75357 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego Star WarsПорівняти в таблиці →
від 94 zł
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 215 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 199 zł
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 970 zł
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1005 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 173 zł
вік 18+, для хлопчиків, фантастика, деталей 834 шт, рухомі деталі
від 2 769 zł
вік 16+, для хлопчиків, фантастика, деталей 7541 шт, персонажів 10 шт, рухомі деталі
від 23 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 85 шт, рухомі деталі
від 680 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1083 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 460 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 396 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 51 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 88 шт, персонажів 2 шт
від 65 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 108 шт, персонажів 4 шт
від 71 zł
вік 4+, для хлопчиків, фантастика, деталей 77 шт, персонажів 2 шт
від 402 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 924 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 856 zł
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 143 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 66 шт, персонажів 3 шт
від 256 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 540 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
DUCH I UPIÓR II (2023) LEGO STAR WARS 75357
17 вересня 20231 799 переглядів
GHOST & PHANTOM II FIGURKI LEGO STAR WARS 75357
20 вересня 20231 156 переглядів
Mystery 2023 LEGO Star Wars Summer Set LEAK Predictions! (75354 & 75357)
29 березня 202321 546 переглядів
LEGO Star Wars 75357 GHOST & PHANTOM II Review! (2023)
2 вересня 2023188 348 переглядів
EARLY REVIEW: LEGO STAR WARS The Ghost and Phantom II - AHSOKA Set 75357
18 серпня 202322 416 переглядів
Einfach ein gutes Set: LEGO Star Wars 'Ghost & Phantom 2' Review! | Set 75357
26 серпня 2023114 405 переглядів
Lego Star Wars Ghost and Phantom II 75357 Mod update
4 жовтня 2023627 переглядів
LEGO Star Wars Ghost & Phantom II REVIEW | Set 75357
19 серпня 2023205 249 переглядів
LEGO 75357 Ghost & Phantom II review
18 серпня 202311 105 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 665 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1159 шт, персонажів 10 шт, рухомі деталі
від 890 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1474 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 446 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1171 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 995 zł
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1427 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 425 zł
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1508 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 729 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1642 шт, рухомі деталі
від 522 zł
вік 9+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1244 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 425 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1432 шт, рухомі деталі
від 600 zł
вік 11+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1492 шт, рухомі деталі
від 599 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1458 шт, рухомі деталі