Zlewozmywak kuchenny Franke Sara SXL 720-T 103.0205.575 800x500
Franke Sara SXL 720-T 103.0205.575 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Sara SXL 720-T 103.0205.575 800x500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke 1030205575 zlewozmywak kuchenny ze stali nierdzewnej z podwójną mis | 435 zł |
Zlewozmywak Franke Zlewozmywak 2-komorowy SXL 720T bez ociekacza 80 x 50cm | 262 zł |
Zlewozmywak stalowy nakładany Sara Stal szlachetna len SXL 720 | 306 zł |
Zlew FRANKE Sara SXL 720-80 stal LEN (80x50) (103.0205.575) *** zamów wyci | 269 zł |
Zlewozmywak Franke Sara SXL 720 T ECO stal szlachetna len (103.0205.575) | 262 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →