Zlewozmywak kuchenny Kuchinox Standard SKS 020T 780x430 (0.5 mm)
Zdjęcia 3 |
Kuchinox Standard SKS 020T 780x430 (0.5 mm)780x430 (0.6 mm) |
|
Zlew jest odporny na szoki termiczne, przebarwienia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kuchinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kuchinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kuchinox Standard SKS 020T 780x430 (0.5 mm)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak Kuchinox kuchenny stalowy wpuszczany 2-kom 76 x 43 cm | 275 zł |
Zlewozmywak kuchenny stalowy wpuszczany 2-kom 78 x 43 cm | 275 zł |
Zlewozmywak stalowy Standard Kuchinox | 299 zł |
Modyfikacje Kuchinox Standard SKS 020T
Ceny na Kuchinox Standard SKS 020T |
---|---|---|---|---|
Kuchinox Standard SKS 020T 780x430 (0.5 mm) | od 275 zł | 3 oferty | ||
Kuchinox Standard SKS 320T 780x430 (0.6 mm) | od 348 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →