Zlewozmywak kuchenny Kuchinox Orion SKO 010T 500x400
Zdjęcia 3 |
Kuchinox Orion SKO 010T |
|
Powierzchnia zlewozmywaka jest odporna na szok termiczny, odbarwienia i zarysowania.
Zawiera syfon z możliwością podłączenia zmywarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kuchinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kuchinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kuchinox Orion SKO 010T 500x400
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak stalowy Kuchinox Orion 40X50CM SKO010T | 199 zł |
Zlewozmywak Kuchinox stalowy kuchenny wpuszczany Orion 40x50 + syfon | 175 zł |
Zlew Stalowy Kuchenny Wpuszczany Orion 40X50 + Syfon | 175 zł |
Zlewozmywak stalowy Orion Kuchinox | 215 zł |
Zlewozmywak stalowy Kuchinox Orion 50x40 cm SKO310T | 199 zł |
Zlewozmywak stalowy Kuchinox Orion 40X50CM SKO010T | 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →