Bateria wodociągowa Ferro Retro New XD4
Ferro Retro New XD4 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferro Retro New XD4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria kuchenna Ferro Retro 0601W | 78 zł |
FERRO XD4 RETRO NEW bateria zlewozmywakowa stojąca, chrom | 348 zł |
Bateria kuchenna Ferro Retro 0601W | 78 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →