Okap Falmec Spazio 180/600 Isola (CZPI80.E0P7#ZZZI461F)
Zdjęcia 5 |
Falmec Spazio 180/600 Isola 2021 rokwydajny |
|
Uchwyt na przybory kuchenne. Podstawka pod tablet.
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Spazio 180/600 Isola
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Spazio Circle.Tech Isola 180 czarny | 17 399 zł |
Okap FALMEC SPAZIO ISOLA 180 czarny matowy (600m3/h) **5LATGWARANCJI** jes | 17 396 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap wyspowy FALMEC SPAZIO Circle.Tech ISOLA 180 czarny | | 17 392 zł |
Falmec okap Spazio Circle.Tech Isola 180 czarny 600 m³/h z pilotem - Spraw | 17 390 zł |
FALMEC okap SPAZIO ISOLA 180 czarny 600 m3/h z pilotem *Kupuj TANIEJ u nas | 17 399 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →