Pamięć RAM Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 1x32Gb CMSX32GX4M1A3200C22
Zdjęcia 8 |
Corsair CMSX32GX4M1A3200C22 2666 MHz CL18 3200 MHz CL22 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 1x32Gb CMSX32GX4M1A3200C22
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair VENGEANCE pamięć SODIMM 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz CL22 do lapt | 310 zł |
Corsair Vengeance SODIMM DDR4-3200 - 32GB - CL22 - Single Channel (1 sztuk | 359 zł |
Corsair Vengeance Cmsx32gx4m1a3200c22 1x32gb Ddr4 3200mhz Ram Przezroczyst | 408 zł |
Modyfikacje Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 1x32Gb
Ceny na Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 1x32Gb CMSX32GX4M1A2666C18 | od 442 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 1x32Gb CMSX32GX4M1A3200C22 | od 310 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →