Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2D3600C18
Zdjęcia 11 |
Corsair CMH16GX4M2D3600C18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2D3600C18
Wszystkie ceny 34 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Vengeance RGB PRO SL DDR4-3600 - 16GB - CL18 - Dual Channel (2 szt | 283 zł |
Corsair Pamięć DDR4 Vengeance RGB PRO SL 16GB/3600 (2*8GB) czarna CL18 SAC | 245 zł |
Corsair Vengeance RGB Pro SL White 16GB [2x8GB 3600MHz DDR4 CL18 DIMM] RD- | 256 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance Pro SL RGB 16GB 3600MHz | 255 zł |
Pamięć CORSAIR (DIMM\DDR4\16 GB\3600MHz\1.35V\18 CL\DUAL) | 315 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2E3200C16 | od 239 zł | 31 oferta | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2Z3200C16 | od 259 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2Z3600C18 | od 270 zł | 10 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2Z3600C16 | od 319 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2D3600C18 | od 245 zł | 35 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →