Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb CMW32GX4M4C3200C16
Zdjęcia 10 |
Corsair CMW32GX4M4C3200C16 3000 MHz CL16 SPD (15-15-15-36) 3200 MHz CL14 (14-14-14-34) 3600 MHz CL16 (16-19-19-36) 3600 MHz CL18 (18-19-19-39) 3600 MHz CL18 (18-22-22-42) |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb CMW32GX4M4C3200C16
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć Corsair Vengeance RGB PRO, DDR4, 32 GB, 3200MHz, CL16 (CMW32GX4M4C3 | 530 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Corsair Vengeance RGB Series LED 32GB, 3200MHz DDR4 CL | 544 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! no name CORSAIR Vengeance RGB PRO – 32 GB: 4 × 8 - P | 592 zł |
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb CMW32GX4M4C3200C16 | od 530 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb CMW32GX4M4C3200C14 | od 1 945 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb CMW32GX4M4D3600C16 | od 585 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb CMW32GX4M4C3600C18 | od 499 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 4x8Gb CMW32GX4M4D3600C18 | od 578 zł | 2 oferty |
Polecamy