Pamięć RAM Corsair ValueSelect DDR4 1x8Gb CMV8GX4M1A2666C18
Zdjęcia 3 |
Corsair CMV8GX4M1A2666C18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair ValueSelect DDR4 1x8Gb CMV8GX4M1A2666C18
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM CORSAIR ValueSelect 8GB 2666MHz | 182 zł |
Pamięć RAM CORSAIR ValueSelect 8GB 2666MHz CMV8GX4M1A2666C18 | 182 zł |
Corsair Value Select Cmv8gx4m1a2666c18 1x8gb Ddr4 2666mhz Czarny | 135 zł |
Modyfikacje Corsair ValueSelect DDR4 1x8Gb
Ceny na Corsair ValueSelect DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair ValueSelect DDR4 1x8Gb CMV8GX4M1A2133C15 | od 90 zł | 13 oferty | ||
Corsair ValueSelect DDR4 1x8Gb CMV8GX4M1A2400C16 | od 90 zł | 11 oferty | ||
Corsair ValueSelect DDR4 1x8Gb CMV8GX4M1A2666C18 | od 135 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →