Pamięć RAM Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR24N17S8/8
Kingston KVR24N17S8/8 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR24N17S8/8
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston KVR24N17S8/8 8GB DDR4-2400 PC4-19200 DIMM Memory RAM | 140 zł |
Kingston Kvr24n17s8 1x8gb Ddr4 2400mhz Ram Zielony 342B489/KVR24N17S8/8 | 198 zł |
8GB Module DDR4 2400MHz PC4-19200 KVR24N17S8/8 DIMM Desktop Memory For Kin | 212 zł |
Kingston 8GB Modul DDR4 2400MHz PC4-19200 KVR24N17S8/8 Desktop Speicher RA | 85 zł |
Modyfikacje Kingston KVR DDR4 1x8Gb
Ceny na Kingston KVR DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR21N15S8/8 | od 85 zł | 2 oferty | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR21E15D8/8 | od 160 zł | 2 oferty | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR21R15S4/8 | od 160 zł | 1 oferta | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR24N17S8/8 | od 85 zł | 4 oferty | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR24R17S8/8 | od 120 zł | 1 oferta | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR26N19S8/8 | od 90 zł | 9 oferty | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR26N19S6/8 | od 89 zł | 9 oferty | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR26N19S8L/8 | od 106 zł | 4 oferty | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR32N22S8/8 | od 93 zł | 13 oferty | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR32N22S6/8 | od 94 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →