Оперативна пам'ять Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR24N17S8/8
Kingston KVR24N17S8/8 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR24N17S8/8
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston KVR24N17S8/8 8GB DDR4-2400 PC4-19200 DIMM Memory RAM | 140 zł |
Kingston Kvr24n17s8 1x8gb Ddr4 2400mhz Ram Zielony 342B489/KVR24N17S8/8 | 198 zł |
8GB Module DDR4 2400MHz PC4-19200 KVR24N17S8/8 DIMM Desktop Memory For Kin | 212 zł |
Kingston 8GB Modul DDR4 2400MHz PC4-19200 KVR24N17S8/8 Desktop Speicher RA | 85 zł |
Модификації Kingston KVR DDR4 1x8Gb
Ціни на Kingston KVR DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR21N15S8/8 | від 85 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR21E15D8/8 | від 160 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR21R15S4/8 | від 160 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR24N17S8/8 | від 85 zł | 4 пропозиції | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR24R17S8/8 | від 120 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR26N19S8/8 | від 86 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR26N19S6/8 | від 89 zł | 9 пропозицій | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR26N19S8L/8 | від 106 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR32N22S8/8 | від 94 zł | 15 пропозицій | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR32N22S6/8 | від 94 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →