Оперативна пам'ять Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR26N19S8/8
Kingston KVR26N19S8/8 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR26N19S8/8
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
RAM Kingston DDR4-2666 8192MB PC4-21300 (KVR26N19S8/8) | 90 zł |
Kingston 8GB [1x8GB 2666MHz DDR4 CL19 1Rx8 DIMM] RD-DDR4266-KNG-048 | 100 zł |
Pamięć RAM KINGSTON 8GB 2666MHz ValueRam (KVR26N19S8/8) | 99 zł |
Kingston DDR4 8GB 2666 CL19 | 100 zł |
ще 13 пропозицій
Модификації Kingston KVR DDR4 1x8Gb
Ціни на Kingston KVR DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR21N15S8/8 | від 116 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR21E15D8/8 | від 160 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR21R15S4/8 | від 160 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR24N17S8/8 | від 79 zł | 4 пропозиції | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR24R17S8/8 | від 120 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR26N19S8/8 | від 86 zł | 19 пропозицій | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR26N19S6/8 | від 89 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR26N19S8L/8 | від 106 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR32N22S8/8 | від 94 zł | 18 пропозицій | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR32N22S6/8 | від 94 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →