Pamięć RAM Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR26N19S8/8
Kingston KVR26N19S8/8 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR26N19S8/8
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RAM Kingston DDR4-2666 8192MB PC4-21300 (KVR26N19S8/8) | 90 zł |
Kingston 8GB [1x8GB 2666MHz DDR4 CL19 1Rx8 DIMM] RD-DDR4266-KNG-048 | 100 zł |
Pamięć RAM KINGSTON 8GB 2666MHz ValueRam (KVR26N19S8/8) | 99 zł |
Kingston DDR4 8GB 2666 CL19 | 100 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje Kingston KVR DDR4 1x8Gb
Ceny na Kingston KVR DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR21N15S8/8 | od 116 zł | 1 oferta | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR21E15D8/8 | od 160 zł | 2 oferty | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR21R15S4/8 | od 160 zł | 1 oferta | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR24N17S8/8 | od 79 zł | 4 oferty | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR24R17S8/8 | od 120 zł | 1 oferta | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR26N19S8/8 | od 86 zł | 20 oferty | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR26N19S6/8 | od 89 zł | 11 oferty | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR26N19S8L/8 | od 106 zł | 4 oferty | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR32N22S8/8 | od 94 zł | 19 oferty | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR32N22S6/8 | od 94 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →