Оперативна пам'ять Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP426SS8/16
Kingston KCP426SS8/16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP426SS8/16
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Pamięć notebookowa 16GB KCP426SS8/16 SDKINKCP016N262 | 186 zł |
Kingston Dedicated KCP426SS8/16 16GB [1x16GB 2666MHz DDR4 CL19 SO-DIMM] RD | 179 zł |
Pamięć RAM KINGSTON 16GB 2666MHz | 188 zł |
Kingston Pamięć notebookowa 16GB KCP426SS8/16 55578 | 189 zł |
Pamięć RAM KINGSTON 16GB 2666MHz | 188 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb
Ціни на Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP426SS8/16 | від 178 zł | 16 пропозицій | ||
Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP432SD8/16 | від 191 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP432SS8/16 | від 140 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →