Pamięć RAM Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP426SS8/16
Kingston KCP426SS8/16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP426SS8/16
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Pamięć notebookowa 16GB KCP426SS8/16 SDKINKCP016N262 | 186 zł |
Kingston Dedicated KCP426SS8/16 16GB [1x16GB 2666MHz DDR4 CL19 SO-DIMM] RD | 179 zł |
Pamięć RAM KINGSTON 16GB 2666MHz | 188 zł |
Kingston Pamięć notebookowa 16GB KCP426SS8/16 55578 | 189 zł |
Pamięć RAM KINGSTON 16GB 2666MHz | 188 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb
Ceny na Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP426SS8/16 | od 177 zł | 16 oferty | ||
Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP432SD8/16 | od 191 zł | 14 oferty | ||
Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP432SS8/16 | od 140 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →