Оперативна пам'ять Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR16LS11/8
Kingston KVR16LS11/8 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR16LS11/8
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston ValueRAM SO DDR3L-1600 SC - 8GB | 210 zł |
Kingston Technology ValueRAM KVR16LS11/8 moduł pamięci 8 KVR16LS11/8 | 196 zł |
Kingston DDR3 8GB KVR16LS11/8 SODIMM | 180 zł |
Kingston 8GB DDR3L1600MHz PC3L-12800S KVR16LS11/8 SODIMM Laptop Memory SDR | 75 zł |
Pamięć SODIMM DDR4 KINGSTON KVR16LS11/8, 8 GB, 1600 MHz, CL11 | 187 zł |
ще 17 пропозицій
Модификації Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb
Ціни на Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KTA-MB1333/8G | від 100 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR1333D3S9/8G | від 64 zł | 6 пропозицій | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KCP313SD8/8 | від 100 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KTH-X3B/8G | від 100 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR16LS11/8 | від 64 zł | 23 пропозиції | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KCP3L16SD8/8 | від 140 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KTD-L3CL/8G | від 120 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KTH-X3C/8G | від 140 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR16S11/8 | від 53 zł | 23 пропозиції | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KCP316SD8/8 | від 120 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KTL-TP3CL/8G | від 120 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →