Pamięć RAM Crucial Value DDR4 1x8Gb CT8G4DFS824A
Crucial CT8G4DFS824A |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial Value DDR4 1x8Gb CT8G4DFS824A
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial 8GB Modul DDR4 2400MHz CL17 CT8G4DFS824A | 104 zł |
Pamięć Crucial DDR4, 8 GB, 2400MHz, CL17 (CT8G4DFS824A) | 103 zł |
Crucial CT8G4DFS824A moduł pamięci 8 GB 1 x 8 GB DDR4 CT8G4DFS824A | 96 zł |
Pamięć RAM 1x 8GB Crucial NON-ECC UNBUFFERED DDR4 2400MHz PC4-19200 UDIMM | 139 zł |
Crucial CT8G4DFS824A 8GB DDR4-2400MHz UDIMM PC4-19200 Desktop Memory | 140 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Crucial Value DDR4 1x8Gb
Ceny na Crucial Value DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial Value DDR4 1x8Gb CT8G4DFD8213 | od 116 zł | 2 oferty | ||
Crucial Value DDR4 1x8Gb CT8G4DFS8213 | od 72 zł | 4 oferty | ||
Crucial Value DDR4 1x8Gb CT8G4DFS824A | od 96 zł | 8 oferty | ||
Crucial Value DDR4 1x8Gb CT8G4DFD824A | od 76 zł | 6 oferty | ||
Crucial Value DDR4 1x8Gb CT8G4DFRA266 | od 120 zł | 4 oferty | ||
Crucial Value DDR4 1x8Gb CT8G4DFS8266 | od 64 zł | 6 oferty | ||
Crucial Value DDR4 1x8Gb CT8G4DFRA32A | od 89 zł | 11 oferty | ||
Crucial Value DDR4 1x8Gb CT8G4DFS832A | od 84 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →