Pamięć RAM Corsair Vengeance LPX DDR4 2x32Gb CMK64GX4M2E3200C16
Wideo 10 |
Corsair CMK64GX4M2E3200C16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance LPX DDR4 2x32Gb CMK64GX4M2E3200C16
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Pamięć DDR4 Vengeance LPX 64GB/3200 (2*32GB) CL16 czarna SACRR4G64 | 679 zł |
Corsair Vengeance LPX 64GB [2x32GB 3200MHz DDR4 CL16 1.35V DIMM] RD-DDR432 | 729 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance LPX 64GB 3200MHz | 639 zł |
CORSAIR Pamięć DDR4 Vengeance LPX 64GB/3200 (2*32GB) CL16 czarna CMK64GX4M | 688 zł |
Pamięć CORSAIR (DIMM\DDR4\64 GB\3200MHz\1.35V\16 CL\DUAL) | 745 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Vengeance LPX DDR4 2x32Gb
Ceny na Corsair Vengeance LPX DDR4 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x32Gb CMK64GX4M2A2666C16 | od 628 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x32Gb CMK64GX4M2D3000C16 | od 634 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x32Gb CMK64GX4M2E3200C16 | od 639 zł | 19 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x32Gb CMK64GX4M2D3600C18 | od 724 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →