Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2D3600C18
Zdjęcia 11 |
Corsair CMH32GX4M2D3600C18 3200 MHz CL16 SPD (15-15-15-36) 3200 MHz CL16 SPD (18-18-18-43) 3600 MHz CL18 SPD Latency 15-15-15-36 3600 MHz CL18 SPD Latency 18-18-18-43 |
|
Imponujący markowy dwukanałowy zestaw szybkich modułów RAM DDR4, który może pracować nominalnie przy częstotliwości taktowania 3600 MHz. Składa się z dwóch modułów peer-to-peer o pojemności 16 GB każdy. Wyróżnia się zastosowaniem efektownego, sterowanego przez Corsair iCUE podświetlenia RGB LED RGB ze wsparciem autorskiego Dynamic MultiZone. Producent pozycjonuje go jako produkt ze średniej półki cenowej na rok 2021, przeznaczony dla entuzjastów modowania, wymagających graczy i entuzjastów overclockingu, którzy wiedzą, jak uzyskać wzrost wydajności poprzez podkręcanie komponentów systemu.
Zestaw modułów RAM Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2D3600C18 przeznaczony jest do wykorzystania w systemach gamingowych i demonstracyjnych. Idealnie nadaje się do modowania i tworzenia kopii wystawowych komputerów do gier. Imponująca całkowita pojemność pamięci (32 GB) wystarczy do większości profesjonalnych aplikacji i wszystkich popularnych projektów gamingowych. Obsługuje technologię automatycznej regulacji taktowania Intel XMP 2.0. Na płytach głównych nie obsługujących tej technologii moduły będą pracować w trybie domyślnym z częstotliwością 2133 MHz i taktowaniami CL15-15-15-36 przy napięciu 1,2 V. W takim przypadku wymagane będą ręczne ustawienia w celu ustawienia standardowy BIOS UEFI w trybie DDR4-3600.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2D3600C18
Wszystkie ceny 35 →Corsair Pamięć DDR4 Vengeance RGB PRO SL 32GB/3600(2*16GB) biały SACRR4G32 | 416 zł |
Corsair Vengeance RGB Pro SL Black 32GB [2x16GB 3600MHz DDR4 CL18 DIMM] RD | 404 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance Pro RGB 32GB 3600MHz | 391 zł |
CORSAIR Pamięć DDR4 Vengeance RGB PRO SL 32GB/3600 (2*16GB) BLACK CL18 CMH | 394 zł |
Pamięć CORSAIR (DIMM\DDR4\32 GB\3600MHz\1.35V\DUAL) | 475 zł |
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2E3200C16 | od 383 zł | 28 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2Z3200C16 | od 379 zł | 13 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2D3600C18 | od 385 zł | 35 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2Z3600C18 | od 401 zł | 19 oferty |