Оперативна пам'ять Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2D3600C18
Фото 9 |
Corsair CMW32GX4M2D3600C18 2666 МГц CL16 3000 МГц CL16 3200 МГц CL16 (16-20-20-38) 3200 МГц CL16 TUF Gaming 3600 МГц CL18 SPD (15-15-15-36) 3600 МГц CL18 SPD (18-18-18-43) |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2D3600C18
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Corsair Vengeance RGB PRO DDR4-3600 - 32GB - CL18 - Dual Channel (2 sztuk) | 399 zł |
Corsair Pamięć DDR4 Vengeance RGB 32GB/3600(2*16GB) BLACK CL18 SACRR4G32VR | 422 zł |
Corsair Vengeance RGB Pro 32GB [2x16GB 3600MHz DDR4 C18 DIMM] RD-DDR4360-C | 379 zł |
Corsair Pamięć DDR4 Vengeance RGB 32GB/3600(2*16GB) BLACK CL18 70082 | 422 zł |
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 32GB (2 x 16GB) 3600 CL18 Czarny | 383 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb
Ціни на Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2A2666C16 | від 406 zł | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2Z2933C16 | від 429 zł | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2D3000C16 | від 498 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2E3200C16 | від 359 zł | 14 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2E3200C16-TUF | від 409 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2D3600C18 | від 379 zł | 8 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2Z3600C18 | від 399 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →