Оперативна пам'ять Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2A2666C16
Фото 9 |
Corsair CMW32GX4M2A2666C16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2A2666C16
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pamięć Corsair Vengeance RGB PRO, DDR4, 32 GB, 2666MHz, CL16 (CMW32GX4M2A2 | 406 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name CORSAIR Vengeance RGB PRO — 32 GB: 2x1 - PACZK | 472 zł |
Corsair Vengeance Rgb Pro 32gb 2x16gb Ddr4 2666mhz Ram Posrebrzany CMW32GX | 452 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Corsair DDR4 32 GB 2666-CL16 - Dual-Kit - Vengeance RG | 435 zł |
Модификації Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb
Ціни на Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2A2666C16 | від 406 zł | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2Z2933C16 | від 429 zł | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2D3000C16 | від 498 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2E3200C16 | від 359 zł | 14 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2E3200C16-TUF | від 409 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2D3600C18 | від 379 zł | 8 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2Z3600C18 | від 399 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →