Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2A2666C16
Zdjęcia 9 |
Corsair CMW32GX4M2A2666C16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2A2666C16
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć Corsair Vengeance RGB PRO, DDR4, 32 GB, 2666MHz, CL16 (CMW32GX4M2A2 | 406 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name CORSAIR Vengeance RGB PRO — 32 GB: 2x1 - PACZK | 473 zł |
Corsair Vengeance Rgb Pro 32gb 2x16gb Ddr4 2666mhz Ram Posrebrzany CMW32GX | 452 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Corsair DDR4 32 GB 2666-CL16 - Dual-Kit - Vengeance RG | 435 zł |
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2A2666C16 | od 406 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2Z2933C16 | od 429 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2D3000C16 | od 458 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2E3200C16 | od 359 zł | 21 oferta | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2E3200C16-TUF | od 407 zł | 9 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2D3600C18 | od 379 zł | 14 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2Z3600C18 | od 409 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →