Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2E3200C16-TUF
Zdjęcia 9 |
Corsair CMW32GX4M2E3200C16-TUF |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2E3200C16-TUF
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance RGB Pro 32GB 3200MHz | 453 zł |
Pamięć CORSAIR DIMM DDR4 32GB 3200MHz 16CL DUAL | 472 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance RGB Pro 32GB 3200MHz | 453 zł |
Corsair Vengeance RGB Pro TUF Gaming Edition DDR4 32GB (2 x 16GB) 3200 CL1 | 409 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance RGB Pro 32GB 3200MHz CMW32GX4M2E3200C16-TUF | 447 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2A2666C16 | od 406 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2Z2933C16 | od 429 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2D3000C16 | od 458 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2E3200C16 | od 359 zł | 19 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2E3200C16-TUF | od 407 zł | 9 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2D3600C18 | od 379 zł | 14 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2Z3600C18 | od 409 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →