Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2E3200C16
Zdjęcia 9 |
Corsair CMW32GX4M2E3200C16 2666 MHz CL16 3000 MHz CL16 3200 MHz CL16 (16-20-20-38) 3200 MHz CL16 TUF Gaming 3600 MHz CL18 SPD (15-15-15-36) 3600 MHz CL18 SPD (18-18-18-43) |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2E3200C16
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Vengeance RGB PRO DDR4-3200 - 32GB - CL16 - Dual Channel (2 sztuk) | 379 zł |
Corsair Pamięć DDR4 Vengeance RGB PRO 32GB/3200 (2*16GB) BLACK CL16 SACRR4 | 405 zł |
Corsair Vengeance RGB Pro 32GB [2x16GB 3200MHz DDR4 C16 DIMM] RD-DDR4-COR- | 359 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance Pro RGB 32GB 3200MHz | 395 zł |
CORSAIR DDR4 Vengeance RGB PRO 32GB/3200 (2*16GB) BLACK CL16 CMW32GX4M2E32 | 413 zł |
pokaż 16 ofert
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2A2666C16 | od 406 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2Z2933C16 | od 429 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2D3000C16 | od 458 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2E3200C16 | od 359 zł | 21 oferta | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2E3200C16-TUF | od 407 zł | 9 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2D3600C18 | od 379 zł | 12 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x16Gb CMW32GX4M2Z3600C18 | od 409 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →