Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB Pro SL 4x8Gb CMH32GX4M4E3200C16
Zdjęcia 13 |
Corsair CMH32GX4M4E3200C16 3200 MHz CL16 3600 MHz CL18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance RGB Pro SL 4x8Gb CMH32GX4M4E3200C16
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć Corsair Vengeance RGB PRO SL, DDR4, 32 GB, 3200MHz, CL16 (CMH32GX4M | 536 zł |
Corsair Vengeance RGB PRO SL 32 GB (4x8 GB) DDR4 3200 MHz C16, podświetlan | 607 zł |
Pamięć Corsair Vengeance RGB PRO SL, DDR4, 32 GB, 3200MHz, CL16 (CMH32GX4M | 531 zł |
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB Pro SL 4x8Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB Pro SL 4x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro SL 4x8Gb CMH32GX4M4E3200C16 | od 531 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 4x8Gb CMH32GX4M4D3600C18 | od 580 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →