Pamięć RAM Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5200C40
Wideo 10Zdjęcia 5 |
Corsair CMK64GX5M2B5200C40 |
|
Pamięć RAM z linii Corsair Vengeance 2022, zbudowana w oparciu o moduły pamięci DDR5 nowej generacji. W nowym standardzie zmieniła się mikroarchitektura pamięci, pojawił się dedykowany kontroler sterujący, zniknął podział na szeregi, spadło napięcie pracy, podwoiła się liczba banków pamięci. Czynniki te pozwoliły poważnie zwiększyć potencjał pamięci RAM, omijając zwykłe ograniczenia napięcia i częstotliwości roboczej dla DDR4.
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb zawiera dwa moduły po 16 GB, co daje łącznie 32 GB RAM. Producent deklaruje następujące parametry: częstotliwość 5200 MHz, taktowanie 40-40-40-77, napięcie robocze 1,25 V. Przepustowość zestawu wynosi 41 600 MB/s, czyli prawie dwukrotnie więcej niż standardowa pamięć DDR4. Ponieważ standard DDR5 wszedł na rynek masowy dopiero w 2022 roku i nadal jest dość drogi, tej pamięci wciąż nie brakuje entuzjastom, zamożnym graczom i wyspecjalizowanym specjalistom, którzy planują zbudować zupełnie nowy komputer PC z gniazdem procesora LGA1700/AM5, obsługą magistrali PCI -E 5.0 i potężne karty graficzne kalibru GeForce RTX 4080.
Pamięć obsługuje trzecią iterację technologii Extreme Memory Profile (XMP), która upraszcza proces podkręcania pamięci przy użyciu kilku wstępnie zapisanych zestawów z optymalnymi ustawieniami. Wykorzystując wybrane układy pamięci i zastrzeżone płytki PCB, moduły Corsair Vengeance mogą pochwalić się poważnym potencjałem przetaktowywania. W przeciwieństwie do wielu pendrive'ów Vengeance opartych na pamięciach DDR4, moduły te nie potrzebują mocnego chłodzenia, dlatego producent wyposażył je w kompaktowe i niskie radiatory zaprojektowane w tradycyjnym dla serii stylu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5200C40
Wszystkie ceny 12 →Pamięć RAM CORSAIR Vengeance 64GB 5200MHz | 819 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance 64GB 5200MHz | 819 zł |
Corsair Vengeance DDR5 64GB (2x 32GB) 5200 CL40 Czarny | 819 zł |
Pamięć Corsair Vengeance, DDR5, 64 GB, 5200MHz, CL40 (CMK64GX5M2B5200C40) | 819 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance 64GB 5200MHz CMK64GX5M2B5200C40 | 819 zł |
Modyfikacje Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb
Ceny na Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2A4800C40 | od 802 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5200Z40 | od 809 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5200C40 | od 819 zł | 12 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5600C36 | od 1 051 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5600C40 | od 879 zł | 16 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5600Z40 | od 913 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6000C30 | od 1 042 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6000Z30 | od 1 087 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6000C40 | od 1 042 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6000Z40 | od 1 019 zł | 17 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6200C32 | od 1 245 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6400C32 | od 1 047 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6600C32 | od 1 080 zł | 15 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2X6800C32 | od 1 204 zł | 3 oferty |