Pamięć RAM Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6200C32
Wideo 10Zdjęcia 5 |
Corsair CMK64GX5M2B6200C32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6200C32
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 64 GB (2x32 GB) 6200 MHz CL32 Kompatybilna pami | 1 246 zł |
Corsair Vengeance, DDR5-6200, Intel XMP 3.0, CL32 - 64 GB Dual-Kit, czarny | 1 239 zł |
Corsair Vengace Cmk64gx5m2b6200c32 64gb 2x32gb Ddr5 6200mhz Ram Posrebrzan | 1 245 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb
Ceny na Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2A4800C40 | od 802 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5200Z40 | od 809 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5200C40 | od 819 zł | 12 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5600C36 | od 1 051 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5600C40 | od 869 zł | 19 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5600Z40 | od 899 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6000C30 | od 1 042 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6000Z30 | od 1 036 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6000C40 | od 1 042 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6000Z40 | od 1 019 zł | 18 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6200C32 | od 1 239 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6400C32 | od 1 099 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6600C32 | od 1 080 zł | 16 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2X6800C32 | od 1 204 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →