Pamięć RAM Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5600C40
Wideo 10Zdjęcia 5 |
Corsair CMK64GX5M2B5600C40 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5600C40
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 64GB 2 x 32GB 5600Mhz C40 Pamięć Komputerowa - | 943 zł |
Corsair Pamięć DDR5 Vengeance 64GB/5200 (2*32GB) C40 SACRR5064VENG02 | 920 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance 64GB 5600MHz | 882 zł |
Corsair Vengeance DDR5 64GB (2x 32GB) 5600 CL40 Czarny | 879 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb
Ceny na Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2A4800C40 | od 802 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5200Z40 | od 809 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5200C40 | od 819 zł | 12 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5600C36 | od 1 051 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5600C40 | od 879 zł | 16 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B5600Z40 | od 913 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6000C30 | od 1 042 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6000Z30 | od 1 087 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6000C40 | od 1 042 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6000Z40 | od 1 019 zł | 17 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6200C32 | od 1 245 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6400C32 | od 1 047 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2B6600C32 | od 1 080 zł | 15 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb CMK64GX5M2X6800C32 | od 1 204 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →